زندگی توکا: مزرعه | Toca Life: Farm

3 نظر
5.0
تعداد دانلود
48
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
188
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
1.3
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

کار کنید و به روش کشاورز بازی کنید!
گاو خود را شیر دهید ، از مرغ های خود تخم مرغ جمع کنید و محصولات خود را پرورش دهید. یک پیک نیک بزنید ، کمانچه بزنید و به یونجه بزنید!
به حیوانات داخل انبار گرایش پیدا کنید به آنها غذا دهید و مدفوع آنها را تمیز کنید!
وقتی از حیوانات مراقبت کردید ، به خانه بروید ، جایی که می توانید یک وعده غذایی بخورید سپس بانجو خود را برای یک جلسه مربا بداهه بگیرید. پس از یک خواب خوب شبانه به مزرعه بروید و به محصولات خود تمایل داشته باشید. محصولات خود را برداشت کنید و به فروشگاه بروید ، جایی که می توانید غذای خود را بفروشید ، محصولات جدید بسازید و کالا بخرید!
بیشترین درآمد خود را به غذا تبدیل کنید بذرهای خود را بکارید و بفهمید که چگونه آنها را رشد دهید! با تراکتور خود تینکر کنید تا ببینید چه کاری می تواند انجام دهد! دستگاه غذا با جادو مواد اولیه شما را به غذا تبدیل می کند. برای تهیه پنیر از شیر استفاده کنید ، سپس از پنیر و ذرت برای تهیه پفک پنیر استفاده کنید! از توت برای تهیه مربا ، گندم برای تهیه نان استفاده کنید و سپس از آن مواد برای تهیه دونات استفاده کنید! همه غذاهایی را که می توانید درست کنید و چگونگی تهیه آنها را کشف کنید! ویدیوی اصلی داستان خود را ایجاد کنید از ویژگی ضبط درون برنامه ای برای ایجاد یک فیلم اصلی استفاده کنید! این ویژگی صدای شما را هنگام قصه گویی ، همراه با حرکات شخصیت های شما ضبط می کند. فیلم های مزرعه ای به مدت دو دقیقه ایجاد کنید و آنها را در دوربین خود ذخیره کنید تا بعداً به اشتراک بگذارید!
امکانات:
- کاوش در چهار مکان: انبار ، خانه ، مزرعه و فروشگاه.
- ایجاد داستان برای 29 شخصیت جدید به علاوه همه حیوانات!
- بدون محدودیت زمانی یا امتیازات بالا
- تا زمانی که دوست دارید بازی کنید!
- بدون تبلیغات شخص ثالث
 

 

نظر و امتیاز

5.0

از 3 امتیاز

1401/4/27 13:18

1399/8/4 14:35

love tocaaa

1401/3/25 14:28

خفن⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️