رمزنت بانک شهر | Shahr Bank

رمز ساز پویا
4 نظر
4.0
تعداد دانلود
+2K
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
22
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
5.9.32
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

به منظور ایجاد بستر امن برای مشتریان بانک شهر در زمان انجام تراکنشهای کارتی، همچنین با توجه به الزام بانک مرکزی در همین رابطه، بانک شهر اقدام به پیاده سازی اپلیکیشن نسخه آیفون رمز نت نموده است. این اپ امکان تولید رمز یکبار مصرف اول و دوم کارت به منظور انجام تراکنش از طریق درگاههای حضوری و اینترنتی و همچنین تولید رمز یکبار مصرف کانال های مدرن را برای مشتریان فراهم می سازد. کاربران می توانند با سهولت و امنیت کامل نسبت به فعال سازی و دریافت رمز یکبار مصرف به منظور انجام تراکنش خود اقدام نمایند.
پس از نصب نرم افزار در تلفن همراه، فرایند فعالسازی نرم افزار از طریق اینترنت بانک و یا مراجعه حضوری به شعب انجام می شود.

بررسی سیب ایرانی


اپلیکیشن رمزنت اپلیکیشنی اختصاصی برای بانک شهر است که برای دریافت رمز دوم پویا میباشد. این برنامه جهت حفظ امنیت حساب کاربری و به منظور جلوگیری از کلاه برداری و سرقت بانکی طراحی شده است.
همراه بانک شهر برنامه اصلی مشترکین این بانک میباشدکه مشتریان با استفاده از آن فعالیت‌های بانکی زیادی را می‌توانند انجام دهند. بنابراین اگر جز مشتریان این بانک هستید، باید اپلیکیشن همراه بانک شهر را برای انجام خدمات بانکی و رمز نت را برای دریافت رمز دوم، یک بار مصرف، روی گوشی خود نصب نمایید.

بانک شهر برای بهبود عملکرد خود اپلیکیشن‌های همراه بانک شهر و رمزنت را طراحی کرده است که کاربران خود به راحتی بتوانند از امن بودن فضای تراکنش برای انجام امور بانکی خود اطمینان خاطر داشته باشند.

دانلود برنامه رمزنت بانک شهر برای آیفون

برنامه رمزنت برای آیفون و اندروید قابل دانلود و استفاده میباشد.
اپلیکیشن رمزنت بانک شهر تنها به منظور استفاده برای دریافت رمز یک بار مصرف میباشد. برای انجام امور بانکی از جمله کارت به کارت، پرداخت قبوض و... میبایست برنامه همراه بانک شهر را دانلود نمایید.
رمزنت بانک شهر برای آیفون را میتوانید از اپ استور ایرانی و معتیر سیب ایرانی پس از خرید اشتراک به صورت رایگان آن را دانلود و نصب نمایید.
 

نظر و امتیاز

4.0

از 4 امتیاز

1401/8/6 23:23

کامل ترین استور

1401/3/24 22:17

واقعا عالیه

1401/5/10 20:57

ممنون از سیب ایرانی برای گذاشتن این برنامه🙏🏻

پشتیبانی

تلفن : 02183364000

وب سایت : http://shahr-bank.ir/