رستوران دار سرمایه دار هک شده | Idle Diner! Tap Tycoon Hack

2 نظر
5.0
تعداد دانلود
25
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
58.1.224
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

امکاناتی که در بازی Idle Diner – Tap Tycoon برای شما فراهم است نامحدود هستند و تنها چیزی که به آن احتیاج دارید خلاقیت خودتان است.

وقتی که توانستید به یک رستوران تبدیل شوید، می توانید فقط به چیزبرگر بسنده نکنید و غذا های مختلف و خوشمزه از اقصی نقاط جهان را به منو خودتان اضافه کنید. هر غذای جدیدی که به منو اضافه می شود قابلیت این را دارد که نمره میز شما را افزایش دهد و ویژگی هایی را آنلاک کند که درآمد و سرعت پخت و پز تان را افزایش می دهند.

همه این کار ها به شما کمک می کنند که در نهایت یک منو ۵ ستاره داشته باشید و مشتریان بیشتری جذب کنید. اما هر صاحب رستورانی می داند که مشتری بیشتر یعنی کار بیشتر.

از این رو، شما باید مهماندار، آشپز،‌ و حسابدار جدید استخدام کنید.

ضمناً، اگر یک مشتری عصبانی دیدید سریعاً خواسته هایش را انجام دهید تا از سرویس دهی خشنود شود و با رضایتمندی بیرون برود و بتوانید پاداش های زیادی دریافت کنید. سپس رستوران های دیگر در کشور های دیگر باز کنید و امپراطوری خودتان را گسترش دهید و به یک رستوران دار سرمایه دار تبدیل شوید.

در مجموع، Idle Diner – Tap Tycoon یک بازی فوق العاده است که می تواند برای ساعت ها سرگرم تان کند. سیستم پیشروی بازی سرراست است و از یک سیستم ارتقاء ساده استفاده می کند.

کنترل ها بسیار آسان هستند و تمام مکانیزم های گیم پلی بازی به راحتی از طریق ضربه زدن و اسلاید کردن و سوآیپ کردن روی صفحه نمایش دستگاه تان انجام می شوند و چیز خاصی نیستند که شما را گیج کنند و یا نتوانید از پسشان بر بیایید. روند بازی پر سرعت است و اصلاً ملات آور و خسته کننده نیست.

فضای گرافیکی بازی بسیار زیبا و چشم نواز است و طراحی هنری جهان بازی استایل ماینکرافتی دارد و وکسلی است. صداگذاری ها هم به نوبه خودشان خوب کار شده اند و اتمسفر دلپذیری را برای این بازی خلق می کنند

آموزش باز کردن نسخه هک شده :

پس از باز کردن اپلیکیشن پیغامی جهت وارد شدن به اکانت نمایش داده میشود . مثل زیر عمل کنید
: ۱- روی Thank You کلیک کنید
۲- حالا روی Continue کلیک کنید
۳ - توسط یوزر و پسورد گفته شده را وارد کنید :
User Display Name: sibirani3
 passworld :sibirani3@$12345
پس از وارد کردن مشخصات بالا اپلیکیشن لود شده و لذت ببرید .
در این نسخه تمامی قابلیت های پریمیوم و پولی به شکل پیشفرض باز می باشد و نیازی به کلیک برای خرید نیست .
اگر برنامه درخواست اپل ایدی کرد کنسل را بزنید .
- همچنین می توانید به جای استفاده از یوزر پسورد بالا خودتان در سایت iosgods.com/forum/ ثبت نام کرده و برای باز کردن اپ از یوزر پسورد خودتان استفاده نمایید .

ویژگی های هک:
- ارز نامحدود [هزینه برای به دست آوردن]

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1401/6/31 13:02

حرف نداره👌🏻

1399/10/9 12:00

نسخه هک شده اش عالیه