دانلود بازی Mayor Match Hack برای آیفون | Mayor Match Hack

0 نظر
0.0
تعداد دانلود
25
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
268
MB
نسخه مجاز IOS
8
به بالا
نسخه
0.28.1
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

Mayor Match   عنوانی از یک بازی سرگرم کننده در سبک مدیریتی و شهرسازی از دسته بازی های پازل است که توسط استودیوی مطرح و خوش نام G5 Entertainment کشور سوئد برای دستگاه های ایفون عرضه شده است.

استودیوی G5 Entertainment به طور حرفه ای روی ساخت بازی های سبک پازلی و ماجراجویانه فعالیت دارد و تا به امروز عناوین معروف و پرمخاطبی را در همین سبک عرضه کند. یکی از ویژگی ها یا شاید بتوان گفت یکی از سمبل ها و المان های اصلی بازی های این توسعه دهنده ترکیب سبک های مختلف با گیم پلی سبک Match 3 Puzzle است. این یعنی در تقریباً تمام بازی های مشهور این سازنده شاهد یک بخش جداگانه پازلی از نوع بازی های جورچین 3 تایی هستیم.

بازی Mayor Match: Town Building Tycoon & Match-3 Puzzle با اینکه سبکی نسبتاً متفاوت تر از دیگر بازی های این شرکت بازی سازی دارد اما باز هم در آن شاهد استفاده از یک بخش Match 3 هستیم

 

شما در نقش یک شهردار هستید که تصمیم دارد تا شهر خود را ارتقاء داده و گسترش دهد. این قسمت از بازی که مهم ترین قسمت آن است درست مثل دیگر بازی های سبک مدیریتی و شهرسازی است. شما در این بازی وظیفه دارید تا با ساخت و توسعه ساختمان ها، مراکز مختلف و بسیاری موارد دیگر شهر خود را بسازید و آن را به شهر رویایی که همیشه دوست داشتید داشته باشید تبدیل کنید. اما شما برای این کار به منابع مالی نیاز دارید که این منابع از طریق حل کردن پازل های جورچین 3 تایی در بازی به دست می آیند. در این قسمت شما باید با کنار هم قرار دادن آیتم های مشابه به شکل ستونی یا ردیفی امتیاز کسب کنید .

 

ویژگی های هک:
- ارزهای نامحدود
- زندگی نامحدود
- PowerUps نامحدود
- بوستر نامحدود
- حرکت نامحدود - > کاهش نمی یابد.

 

توضیحات هک:

پس از باز کردن اپلیکیشن پیغامی جهت وارد شدن به اکانت نمایش داده می‌شود. مانند زیر عمل کنید:

1-روی Thank You کلیک کنید.

2-حال روی Continue کلیک کنید.

3- یوزر و پسورد گفته شده را وارد کنید

User Display name:sibirani3

Password:sibirani3@$12345

پس از وارد کردن مشخصات بالا اپلیکیشن لود شده و لذت ببرید.

 

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز

برنامه های مشابه