برنامه Verbs in English: Learn app برای آیفون | Verbs in English: Learn app

0 نظر
0.0
تعداد دانلود
3
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
41
MB
نسخه مجاز IOS
16
به بالا
نسخه
46.0
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

برنامه Verbs in English: Learn app از پرکاربردترین برنامه‌های آموزشی به حساب می‌آید. شما چه به عنوان زبان‌آموز و چه گردشگر می‌توانید از این اپلیکیشن کاربردی بهره ببرید.

همانطور که می دانید افعال در زبان انگلیسی نقش بسیار مهمی دارند. ترکیب کل جمله بر اساس افعال است. استفاده نادرست از یک فعل یا شکل زمانی آن می‌تواند بر معنی و درک کل جمله تأثیر بگذارد. این برنامه به شما در نحوه صحیح استفاده آن‌ها در جملات و جایگاهشان کمک می‌کند. این برنامه همچنین حاوی یک راهنمای مفید برای زمان‌های افعال انگلیسی است. شما قادر خواهید بود خصوصیات زمان افعال و کاربرد آنها را به صورت کوتاه مشاهده کنید.
روش خاص این برنامه بر اساس خواندن کتاب و متون مختلف است. خواندن کتاب‌های گوناگون از قدیم روش بسیار کاربردی بوده است که باعث می‌شود دایره لغات شما افزایش و گرامر انگلیسیتان بهبود بیابد.
در این اپلیکیشن شما باید افعال صحیح را از بین گزینه‌های داده شده انتخاب کرده و در جای خالی متون قرار دهید، این کار بسیار ساده اما فوق‌العاده موثر است! برای این کار ابتدا باید افعالی را که می‌خواهید یاد بگیرید انتخاب کنید، شما می‌توانید تمام افعال را یکجا یا فقط آنهایی را که نیاز دارید انتخاب کنید، سپس باید یک مقاله یا کتاب را به دلخواه انتخاب و شروع به خواندن کنید. الگوریتم این اپلیکیشن افعال را از متن حذف می‌کند و شما باید آنها را به شکل مناسب درج کنید.
اگر برای یادگیری زبان انگلیسی و افعال مبتدی هستید، می توانید از برنامه Verbs in English: Learn app استفاده کنید. اگر سطح بالایی در زبان دارید، می توانید دانش خود را سازماندهی کنید و دایره لغات خود را افزایش دهید.
همچنین این برنامه برای کسانی که خود را برای آزمون‌های بین‌المللی انگلیسی (مانند تافل و آیلتس) آماده می‌کنند نیز بسیار مفید خواهد بود.
اپلیکیشن Verbs in English: Learn app به قیمت 3.99 دلار در اپ استور، به صورت رایگان با فعال‌سازی اشتراک ویژه در استور سیب ایرانی.
 

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز

برنامه های مشابه