برنامه Adjectives in English: Learn برای آیفون | Adjectives in English: Learn

0 نظر
0.0
تعداد دانلود
5
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
41
MB
نسخه مجاز IOS
16
به بالا
نسخه
46.0
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

برنامه Adjectives in English: Learn از پرکاربردترین برنامه‌های آموزشی به حساب می‌آید. شما چه به عنوان زبان‌آموز و چه گردشگر می‌توانید از این اپلیکیشن کاربردی بهره ببرید.
استفاده از صفت‌ها در جملات مانند هر زبان دیگری در انگلیسی نقش مهمی را ایفا می‌کنند. صفت‌ها طعم عاطفی را به گفتار اضافه می‌کنند و به توصیف ویژگی‌ها و جزئیات بیشتر کمک می‌کنند.
استفاده از این صفات موجب می‌شود در مکالماتتان حرفه‌ای تر به نظر برسید. این برنامه به شما در نحوه صحیح استفاده آن‌ها در جملات و جایگاهشان کمک می‌کند. 

روش خاص این برنامه بر اساس خواندن کتاب و متون مختلف است. خواندن کتاب‌های گوناگون از قدیم روش بسیار کاربردی بوده است که باعث می‌شود دایره لغات شما افزایش و گرامر انگلیسیتان بهبود بیابد.

در این اپلیکیشن شما باید صفات صحیح را از بین گزینه‌های داده شده انتخاب کرده و در جای خالی متون قرار دهید، این کار بسیار ساده اما فوق‌العاده موثر است! 
اگر برای یادگیری زبان انگلیسی و صفت‌ها مبتدی هستید، می توانید از برنامه Adjectives in English: Learn استفاده کنید. اگر سطح بالایی در زبان دارید، می توانید دانش خود را سازماندهی کنید و دایره لغات خود را افزایش دهید.
همچنین این برنامه برای کسانی که خود را برای آزمون‌های بین‌المللی انگلیسی (مانند تافل و آیلتس) آماده می‌کنند نیز بسیار مفید خواهد بود.
اپلیکیشن Adjectives in English: Learn به قیمت 3.99 دلار در اپ استور، به صورت رایگان با فعال‌سازی اشتراک ویژه در استور سیب ایرانی.
 

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز