بازی Idle Pet Shelter Hack برای آیفون | Idle Pet Shelter Hack

0 نظر
0.0
تعداد دانلود
19
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
88
MB
نسخه مجاز IOS
8
به بالا
نسخه
1.4.5
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

به Idle Pet Shelter خوش آمدید - یک بازی زیبا، که در آن می‌توانید یک پناهگاه حیوانات خانگی راه اندازی کنید، به بچه گربه‌ها کمک کنید و برای آن‌ها یک خانواده جدید پیدا کنید!
شما در این بازی سرگرم‌کننده مدیر یک پناهگاه هستید و برای بهتر شدن وضعیت این کوچولو‌های دوست‌داشتنی برای داشتن زندگی بهتر تلاش کنید.
نیازهای گربه خود و همچنین نیازهای تیم داوطلبانی که به شما برای کمک به گربه‌ها کار می‌کنند را بر طرف کنید! برای بهبود روند استراتژی بازی وظایفتان را اولویت بندی کنید، مجوز‌ها و فناوری‌های جدید را آنلاک کنید.

پناهگاه های خود را گسترش دهید:
اتاق‌ها و انواع فعالیت‌های جدید را برای گربه‌ها اضافه کنید! زمین‌های بازی بسازید و اشیاء بیشتری جهت بازی و سرگرم ساختن گربه‌های خود بخرید.

نیازهای گربه را مدیریت کنید:
شما مسئول تمام گربه‌هایی هستید که به فرزندی قبول می‌کنید! به آن‌ها غذا بدهید، با آنها بازی کنید، برای آنها مکانی برای خواب فراهم کنید و خوشبختانه، شما داوطلبانی دارید که می‌توانند به شما در نگهداری گربه‌هایتان کمک کنند.

تیم خود را مدیریت کنید:
به تیم داوطلبان خود انگیزه دهید و به آنها کمک کنید تا در کاری که انجام می‌دهند بهترین باشند! خط داستانی آنها را دنبال کنید تا درباره تیمی که با آن کار می‌کنید و اتفاقات پیش آمده بیشتر بدانید.

بازی Idle Pet Shelter Hack را می‌توانید به صورت هک شده و بدون محدودیت در استور سیب ایرانی نصب نمایید.
پس از باز کردن اپلیکیشن پیغامی جهت وارد شدن به اکانت نمایش داده می‌شود . مانند مراحل زیر عمل کنید:

  • روی Thank You کلیک کنید
  • حال روی Continue کلیک کنید
  •  سپس یوزر و پسورد گفته شده را وارد کنید :
  • User Display Name: sibirani3
  •  password: sibirani3@$12345

پس از وارد کردن مشخصات بالا اپلیکیشن لود شده و لذت ببرید.

با نصب نسخه هک شده این بازی دیگر نیازی نیست برای داشتن منابع بازی زمان صرف کنید. در این نسخه شما به طلا، الماس، و انرژی بی‌نهایت دسترسی دارید، پس از بازی لذت ببرید.
 

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز