باغ نگار - بازی فکری حل معما | Baghe Negar

قصه عشق نگار و ارسطو رو در یک بازی فکری جدید با معما و پازل های متنوع دنبال کن | In this brain game, solve match-3 puzzles to design a new home for Negar
3 نظر
3.7
تعداد دانلود
414
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
136
MB
نسخه مجاز IOS
10
به بالا
نسخه
1.20.0
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

نگار و پدرش بعد از مدت‌ها به ایران برگشتن و حالا خونه قدیمی اونها باید بازسازی بشه. ارسطو که با اولین نگاه عاشق نگار شده، میخواد خونه قدیمی رو تعمیر کنه تا دل عشقش رو بدست بیاره.با حل پازل های سرگرم کننده این بازی فکری جدید، دکور خونه قدیمی نگار رو از نو به سلیقه خودت تزئین کن تا ارسطو و نگار رو به هم برسونی.ویژگی‌های بازی فکری باغ نگار - قصه عشق و معما :

⭐️ داستان عشقی ایرانی

⭐️ بیش از 1900 مرحله پازل و جورچین سه‌تایی

⭐️ موسیقی و آهنگ‌های باحال

⭐️ گرافیک زیبا

⭐️ امکان تشکیل گروه و چت با دوستان

⭐️ گردونه شانس و جوایز روزانه

⭐️ امکان بازی رایگان به صورت آنلاین و آفلاینقصه عشقی این بازی ایرانی پر از چالش‌های جذاب و مهیجه. اگه مثل بازی هوم اسکیپ (Homescapes) از تزئین دکوراسیون خونه قدیمی و مثل بازی کندی کراش (Candy Crush) از حل کردن پازل و جورچین لذت میبری، بازی فکری باغ نگار همون چیزیه که دنبالشی.تو بازی ایرانی باغ نگار میتونی طراح باشی و بهترین خونه شهر رو بسازی. با شرکت در چالش‌ها، تزئینات لاکچری به خونه اضافه کن. اگر هم نیاز به فکر و مشورت داشتی، میتونی درباره گل های باغ، لوازم خونه و حل کردن پازل ها از دوستات کمک بگیری. راستی با دعوت از دوستات به این بازی فکری، همزمان با پیشرفت اونها، کلی جایزه میگیری.برای کمک به ارسطو، بازی فکری باغ نگار رو همین حالا نصب کن و در کنار حل کردن پازل های جورکردنی مچ تری (Match 3)، از این قصه ایرانی عاشقانه لذت ببر.منتظر نظراتتون در مورد این بازی فکری جدید هستیم.ایمیل بازی ایرانی باغ نگار - قصه عشق و معما :

baghenegar@paeezanstudio.comصفحه اینستاگرام بازی فکری جدید باغ نگار:

https://www.instagram.com/baghenegargame/

نظر و امتیاز

3.7

از 3 امتیاز

1400/3/6 16:43

جالب بود👍🏻

1399/7/24 16:29

جالبه

پشتیبانی

تلفن : 111111

وب سایت : www.baghenegar.ir