مصرف اینترنت روبیکا + 2 اشتباه افزایش حجم مصرفی روبیکا

در این مقاله به این موضوع می‌پردازیم که مصرف اینترنت روبیکا برای ایرانسل و همراه اول به چه میزان است و موارد مختلفی که در تغییر این مورد نقش دارند

به طور خلاصه مصرف اینترنت روبیکا برای کاربران ایرانسل و همراه اول به صورت کلاملا رایگان محاسبه می‌شود، اما باید در نظر داشته باشید در صورتی که هنگام استفاده از برنامه روبیکا فیلتر شکن شما فعال باشد اینترنت به صورت تمام بها مصرف خواهد شد، همچنین اگر در هنگام استفاده از روبیکا اپلیکیشن‌های دیگری مانند تلگرام یا ... باز باشد حجم مصرف شده اینترنت به اپلیکیشن روبیکا مربوط نخواهد بود.

با استفاده از اینترنت سیمکارت های ایرانسل و همراه اول شما می‌توانید به راحتی از امکانات روبیکا استفاده کنید در حالی که اینترنت شما مصرف نخواهد شد، تفاوتی نمی‎کند مشغول تماشای فیلم و سریال باشید یا از پیامرسان روبیکا استفاده کنید، اینترنت شما رایگان خواهد بود.

در ادامه به بررسی برخی از امکانات و ویژگی‌های اپلیکیشن روبیکا می‌پرازیم، در صورتی که از کاربران ایفونی هستید می‌توانید نسخه IOS روبیکا برای ایفون را از اپ استور سیب ایرانی دانلود و نصب نمایید.

قابلیت تماشای فیلم و سریال به صورت رایگان

با استفاده از اپلیکیشن روبیکا می‎توانید به صورت رایگان و بدون نیاز به خرید اشتراک مشغول تماشای فیلم و سریال شوید.

امکان پیام و مکالمه با دوستان

در سوپر اپلیکیشن روبیکا می‌توانید به راحتی با دوستان خود مکالمه کنید، در صورتی که از سیمکارت ایرانسل یا همراه اول استفاده می‌کنید اینترنت مصرفی رایگان خواهد بود.