عکساتو از همیشه زیباتر کن!

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که علاقه به ویرایش عکس‌های خود دارند پس در این مقاله با ما همراه باشید.

برنامه Meitu یکی از برنامه‌های پرکاربرد در زمینه ویرایش تصاویر است، این برنامه به شما کمک می‌کند تا بتوانید عکس‌ها و تصاویر خود را به روش خلاقانه‌ای زیبا کنید.

این اپلیکیشن محبوب قابلیت‌های بسیاری را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید محتواهای تصویری و ویدیویی خود را در بهترین حالت ویرایش کنید.

قابلیت استفاده از 200 فیلتر محبوب برای تصاویر شما

با استفاده از این برنامه شما می‎توانید از انواع فیلتر‌هایی که در این اپلیکیشن وجود دارد استفاده کنید تا تصاویر خود را در بهترین حالت ویرایش کنید.

قابلیت پنهان کردن اشیا اضافه

اگر در عکس‌هایتان اشیا اضافی وجود دارد که شما را آزار می‌دهند با استفاده از این برنامه ویرایشگر می‌توانید به راحتی و تنها با چند کلیک تمام آن‌هارا حذف کنید.

شخصی سازی تصاویر شما

اپلیکیشن Meitu به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید تصاویر خود را با سلیقه خود شخصی سازی کنید، شما می‌توانید از فریم‌ها و فونت‌های مختلف در این برنامه استفاده کنید.

جوانسازی و روتوش صورت

یکی از قابلیت‎های جذاب این برنامه امکان ویرایش صورت به صورت حرفه‌ای است، با استفاده از این برنامه می‌توانید آکنه، جوش ، خال و موارد دیگر روی صورتتان را حذف یا کم رنگ کرده و صورت خود را در بهترین حالت روتوش کنید.

 

قابلیت ویرایش روی چشم

همچنین با استفاده از این برنامه می‌توانید سیاهی دور چشم و موارد دیگر را به راحتی ویرایش نمایید.

قابلیت ویرایش اندام

از طریق این برنامه می‌توانید تغییرات بسیاری روی اندام خود در تصاویر انجام دهید، شما می‌توانید اندام خود را در تصاویر به بهترین حالت ویرایش کنید.

ویرایش ویدیو

همچنین این برنامه به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ویدیوهای خود را ویرایش کرده و روی آنها تغییرات مورد نظر خود را اعمال نمایید.

این برنامه را می‌توانید همین حالا از اپ استور سیب ایرانی دانلود و نصب نمایید.