از خدمات نوین پارسیان من استفاده کن!

اپلیکیشن پارسیان من یکی از برنامه‌های محبوب در زمینه کارت به کارت و خدمات بانکی است، این برنامه همانند همراه‌ بانک‌های دیگر خدمات مختلفی را در اختیار کاربران قرار میدهد که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

افتتاح حساب بدون نیاز به مراجعه حضوری

یکی از مهمترین ویژگی‌های برنامه پارسیان من قابلیت افتتاح حساب بدون مراجعه حضوری است، اگر قصد افتتاح حساب در شعب بانک پارسیان را دارید نیازی نیست به صورت حضوری به یکی از شعب بانک پارسیان مراجعه کنید، با برنامه پارسیان من میتوانید به صورت غیرحضوری حساب خود را افتتاح کنید، تمام مراحل افتتاح حساب به صورت آنلاین انجام خواهد شد.

اگر نگران دریافت کارت شتاب خود هستید باید بگوییم این مرحله از افتتاح حساب نیز نیازی به مراجعه حضوری ندارد، بانک پارسیان پس از تایید احراز هویت شما کارت بانکی شما را به آدرس انتخاب شده ارسال خواهد کرد.

پرداخت قبوض مختلف

با برنامه پارسیان من میتوانید به راحتی قبوض برق ، گاز، آب و تلفن را پرداخت نمایید، این یکی از بهترین ویژگی‌های برنامه پارسیان من است.

خرید شارژ و اینترنت

با نصب این برنامه دیگر نیازی به برنامه‌های دیگر ندارید، با این اپلیکیشن همه کاره میتوانید برای تلفن همراه خود و دوستانتان شارژ و بسته اینترنت خریداری نمایید.

انتقال وجه

از مهمترین قابلیتهای این برنامه انواع انتقال وجه است، شما می‌توانید به صورت کارت به کارت وجه خود را انتقال دهید، همچنین در صورتی که حساب مبدا از بانک پارسیان باشد می‌توانید به صورت حواله به هر شماره شبا واریز وجه انجام دهید.

استعلام شماره شبا

برنامه پارسیان شما به شما کمک میکند تا بتوانید با استفاده از شماره شبا استعلام بگیرید.

دریافت سود سهام

با برنامه پارسیان من میتوانید سود سهام خود را دریافت نمایید.

دریافت رمز پویا از طریق برنامه به صورت آفلاین

یکی دیگر از قابلیتهای این اپلیکیشن دریافت رمز دوم به صورت آفلاین است، با استفاده از این قابلیت میتوانید به راحتی و بدون نیاز به اینترنت رمز پویا دریافت نمایید.