,

اگه فوتبالی هستی این برنامه رو باید بشناسی!

فوتبال از ابتدا یکی از محبوب‌ترین ورزش‌ها بین مردم بوده است، همه‌ی ما خاطرات زیادی با این ورزش داریم، از تماشای مسابقات بین تیم‌های محبوب، گزارش‌های گزارشگرهای محبوب و ... امروز قصد داریم به بررسی برنامه‌ای بپردازیم که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکند، پس اگر خودتان را از علاقه‌مندان این ورزش می‌دانید با ما همراه باشید.

این برنامه که توسط عادل فردوسی‌پور گزارشکر محبوب کشورمان راه اندازی شده به بررسی تخصصی اخبار و رویدادهای فوتبال، پخش زنده مسابقات فوتبال و ... می‌پرازد، در ادامه این برنامه را از جهات مختلف بررسی می‌کنیم.

پخش زنده مسابقات فوتبال

با نصب برنامه فوتبال 360 میتوانید به صورت زنده مسابقات فوتبال را دنبال کنید، این برنامه تمام مسابقات لیگ‌های معتبر دنیا را به صورت زنده پخش میکند.

نمایش جدول لیگ‌های مختلف به صورت زنده

فوتبال 360 به کاربران خود این امکان را میدهد تا بتوانند در سریع‌ترین زمان به جدول لیگ‌های مختلف فوتبال دسترسی داشته باشند.

 

نقل و انتقالات

یکی دیگر از ویژگی‌های این برنامه نمایش نقل و انقالات است، شما از طریق برنامه فوتبال 360 می‌توانید از انتقال بازیکنان در لیگ‌های مختلف باخبر شوید.

 

نمایش خلاصه بازی‌ها

اگر از علاقه‌مندان فوتبال هستید اما به دلایل مختلف زمان کافی برای مشاهده مسابقات تیم مورد علاقه خود را ندارید جای نگرانی نیست، با این برنامه میتوانید خلاصه تمام بازی‌های پخش شده را تماشا کنید، شما به این ویدیوها همیشه دسترسی خواهید داشت.

مصاحبه اختصاصی فوتبال 360

این امکان از برنامه فوتبال 360 مهم‌ترین و محبوب‌ترین ویژگی برنامه است، تماشای مصاحبه‌های دیدنی و تخصصی در مورد حواشی و اتفاقات فوتبال با بازیکنان و پیشکسوتان این حوزه به خودی خود جذاب و سرگرم کننده است، حال تصور کنید مجری گری این مصاحبه‌ها توسط عادل فردوسی‌پور انجام شود.

این برنامه را میتوانید از اپ استور سیب ایرانی دانلود نمایید