دیگه نیازی نیست کاغذ و خودکار پیشت باشه!

یادداشت برداری و نوت برداری یکی از کارهایی است که افراد مختلف با اهداف مختلف انجام می‌دهند، اگر فکر می‌کنید کارهایی که تصمیم دارید در آینده انجام دهید فراموش خواهند شد، اگر قصد دارید کارهایی که انجام داده‌اید را جایی یادداشت کنید یا برای اینکه در یک جلسه کاری یا آموزشی نکات مهم را فراموش نکنید برنامه Noteshelf 3 برای شما ساخته شده است، در ادامه ویژگی‌های این برنامه را با هم بررسی می‎کنیم.

قابلیت یادداشت نویسی به صورت گروهی یا دسته بندی

در این برنامه شما می‎توانید یادداشت‌های خود را در گروه‎های مختلف قرار دهید تا در آینده دسترسی به آنها برایتان راحت‎تر باشد.

نوشتن یادداشت به صورت دستنویس

یکی از بهترین ویژگی‌های این برنامه قابلیت یادداشت برداری به صورت دستنویس است، در بسیاری از مواقع پیش می‌آید که زمان کافی برای تایپ کردن یک یادداشت را نداشته باشید یا نیاز دارید یادداشت خود را دقیقا در حالتی که ذهنتان با آن راحت تر است روی کاغذ بیاورید، با این برنامه دیگر نیازی نیست حتما از کاغذ و خودکار استفاده کنید، می‌توانید از حالت دستنویس این برنامه استفاده کنید.

به اشتراک گذاری یادداشت‌ها

در این برنامه شما می‎توانید یادداشت‌های خود را به صورت تکی یا گروهی با دوستان یا آشنایان خود به اشتراک بگذارید تا آنها هم به این اسناد دسترسی داشته باشند.

این برنامه را همین حالا می‎توانید از اپ استور سیب ایرانی دانلود نمایید.