کتابات رو همه جا با خودت ببر!

خوشبخت کسی است که به یکی از این دو چیز دسترسی دارد، یا کتاب‌های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند. ویکتور هوگو.

کتاب‌های فیزیکی در کنار تمام حس‌های خوبی که با ورق زدن صفحه‌ها و بوی خوش تازگی کتاب به ما می‌دهد، گاهی اوقات می‌تواند آخرین انتخاب ما باشد، هنگام مسافرت، حین پیاده روی در خیابان، لحظات ورزش کردن و یا مواقعی که حوصله خواندن نداریم و چشم‌هایمان ما را یاری نمی‌کند کتاب اصلا انتخاب خوبی نیست.

با برنامه طاقچه دیگر نیازی نیست به جنگ با چشمانمان برویم، دیگر نیازی نیست کتاب‌هایمان را با خود به سفر‌های طولانی و سخت ببریم، با این برنامه می‌توانیم به هرکتابی که می‌خواهیم در لحظه دسترسی داشته باشیم، کتابخانه‌ای در تلفن همراه شما.

برنامه طاقچه با همکاری هنرپیشه و دوبلورهای مختلف، نسخه‌های صوتی کتاب‌ها را در دسترس شما قرار می‌دهد، دیگر نیازی نیست کتاب را به دست بگیرید و شروع به خواندن خط به خط آن کنید، کافیست بعد از خرید اشتراک طاقچه کتاب صوتی خود را دانلود کنید، هدفون خود را روی گوشتان بزنید و از شنیدن قصه‌ای زیبا و سفر به دنیای رنگارنگ کتاب‌ها لذت ببرید، این برای مواقعی که شرایط خواندن کتاب را ندارید فوق‌العاده است.

در برنامه طاقچه همچنین به 110 هزار کتاب به صورت الکترونیکی دسترسی دارید، می‌توانید با خرید نسخه الکترونیکی کتاب موردنظرتان در هر لحظه به آن دسترسی داشته باشید.

در این برنامه همچنین می‌توانید اشتراک نامحدود طاقچه تهیه نمایید، با این اشتراک شما به 31 هزار کتاب دسترسی خواهید داشت.

این برنامه همچنین حدود 20 هزار کتاب را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار داده که شما می‌توانید بدون خرید اشتراک یا پرداخت هزینه به این کتاب‌ها دسترسی داشته باشید.

 

در ادامه برخی از امکانات دیگر این برنامه را برای شما آورده‌ایم

می‌توانید با سلیقه چشمانتان رنگ المان‌های صفحه را شخصی سازی کنید

کتاب‌های خود را می‌توانید به صورت درون برنامه‌ای دانلود کرده و به صورت آفلاین آنرا مطالعه کنید

می‌توانید هر قسمتی از کتاب را هایلایت کنید یا یادداشت بگذارید

با این برنامه به کتاب‌های صوتی مختلفی با صدای بزرگان دنیای دوبله و سینما دسترسی دارید

همین حالا این برنامه را از اپ استور سیب ایرانی دانلود نمایید