با این برنامه کاهش وزن دست یافتنی میشه!

کاهش وزن یکی از مهم‌ترین اهداف ورزشی است که راه‌کارهای زیادی برای رسیدن به این هدف ساخته و معرفی شده، اما واقعا کدام یکی از این روش‌ها تاثیر گذار است؟ در این مقاله سعی می‌کنیم یکی از روش‌های رسیدن به این هدف را با هم بررسی کنیم.

یکی از روشهای کاهش وزن که این روزها طرفداران زیادی از سراسر جهان برای خود دست‌ و پا کررده رژیم فستینگ است، این نوع از رژیم به شما کمک می‌کند که با برنامه ریزی و زمان‌بندی برای مصرف غذا کاهش وزن را تجربه کنید، در ادامه با بررسی بیشتر رژیم فستینگ و معرفی بهترین برنامه در این زمینه با ما همراه باشید.

با رژیم فستینگ چطور می‌توانم وزن کم کنم؟

طبق تحقیقات علمی بدست‌آمده هنگامی که غذا خوردن به مدت زیادی ادامه پیدا می‌کند بدن ما تنها می‌تواند مشغول هضم غذای مصرف شده باشد و فرصتی برای استفاده از ذخایر قندی نخواهد داشت، اما در رژیم فستینگ بعد از ساعت‌ها غذا نخوردن بدن ما شروع به استفاده از ذخایر قند می‌کند و این موضوع باعث کاهش وزن خواهد شد.

در رژیم فستینگ چه چیزهایی می‌توانم در برنامه غذایی خود داشته باشم؟

یکی از ویژگی‌های خوب این رژیم تنوع در مصرف مواد غذایی مختلف است، این رژیم بیشتر از اینکه چه چیزی می‌توانیم بخوریم به چه زمانی باید بخوریم تاکید دارد، در این رژیم غذایی شما می‌توانید غذاهای مورد علاقه خود را در زمان معین شده مصرف کنید، اما همواره باید در نظر داشته باشید که برخی از مواد غذایی ارزش غذایی بالایی برای مصرف ندارند، پس سعی کنید از مصرف آنها دوری کنید.

چطور رژیم خودم را به راحتی رعایت کنم؟

برنامه Fasting Tracker یکی از محبوب‌ترین و پر استفاده ترین برنامه‌ها در زمینه رژیم فستینگ است، این برنامه با امکانات خوبی در اختیار شما قرار می‌دهد به شما کمک می‌کند به راحتی رژیم فستینگ خود را کنترل کرده و از آن برای رسیدن به هدف کاهش وزن خود برسید.

ویژگی ها و امکانات

زمانبندی خودکار

با استفاده از این برنامه دیگر نیازی نیست نگران زمانبندی برنامه غذایی خود باشید، این برنامه به شما اعلام خواهد کرد که چه زمانی می‌توانید تغذیه خود را مصرف کنید.

شخصی سازی در برنامه

در این برنامه شما می‌توانید اهداف خود از قبیل کاهش وزن، کاهش سایز و موارد دیگر را به صورت کاملا دقیق وارد کنید، این برنامه در راه رسیدن به این اهداف به شما کمک خواهد کرد.

آنالیز کامل بدن

در برنامه Fasting Tracker می‌توانید مراحلی که در پروسه چربی سوزی اتفاق می‌افتد را آنالیز و بررسی کنید، این برنامه با رابط کاربری جذابی که دارد به شما کمک می‌کند ارتباط بهتری با روند و ساز و کار این رژیم بگیرید.

استفاده از این رژیم نیاز به ورزش دارد؟

خیر، این رژیم نیازی به برنامه غذایی و یا ورزش فعال و مداوم ندارد، به همین دلیل افرادی که به دلایل مختلف نمی‌توانند به صورت مداوم ورزش کنند یا با برنامه غذایی رابطه خوبی ندارند این رژیم برای آن‌ها بسیار مناسب است.

این برنامه را می‌توانید همین حالا از اپ استور سیب ایرانی دانلود کنید.