راحت تر ارز دیجیتال خرید و فروش کن!

خرید و فروش و فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال همواره یکی از پرسودترین فعالیت‌ها در حوزه سرمایه گذاری بوده است، اما فعالیت در این حوزه مشکلات فراوانی هم برای افراد فعال در این زمینه به وجود می‌آورد، به خصوص افرادی که در ایران سعی می‌کردند در این حوزه فعالیت کنند.

دسترسی سخت به بازارهای خارجی، تحریم، کارمزدهای ناعادلانه و عدم نقدینگی بخشی از این مشکلات بودند که گریبان‌گیر تمام افراد فعال در این حوزه میشد.

در سال 1396 مجموعه‌ای با هدف ارائه خدمات مختلف به کاربران در این زمینه و از بین بردن مشکلات مختلف راه‌اندازی شد، این این مجموعه با جمع‌آوری افراد متخصصی در زمینه بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال توانست بخشی از مشکلات مرسوم در این زمینه را حل کند، این مجموعه تهران اکسچنج نام دارد، در ادامه به بررسی این برنامه می‌پردازیم.

در سال‌های اخیر برنامه و مجموعه‌های زیادی برای ارائه خدمات در زمینه ارزهای دیجیتال راه اندازی شدند اما ویژگی‌های منحصر به فرد تهران اکسچنج شما را شگفت زده خواهد کرد.

معادله بدون محدودیت

با استفاده از این برنامه می‌توانید بدون محدودیت معالمات خود را انجام دهید، از 2 تتر تا هر میزان می‌توانید معامله کنید.

مبادلات میان زنجیره‌ای

شما می‌توانید ارزهای دیجیتالی را با هم معامله کنید، این معامله در سریعترین زمان اتفاق خواهد افتاد.

مبادلات با سرعت بالا

در تهران اکسچنج میانگین مبادلات رمز ارز 5 دقیقه است.

حریم خصوصی

یکی از مهم‌ترین ویژگی های تهران اکسچنج حفظ حریم خصوصی شما است، این برنامه هیچ اطلاعاتی از کاربران خود ذخیره نمی‌کند و دارایی و سرمایه شما را کنترل نخواهد کرد. 

 

این برنامه را می‌توانید از اپ استور سیب ایرانی دانلود نمایید.