بهترین برنامه اموزش زبان

اگر نیاز به یادگیری زبان در سریع‌ترین زمان ممکن دارید تا از اتلاف وقتتان جلوگیری کنید و در کوتاه‌ترین بازه زمانی به اهداف خود دست پیدا کنید...

در ادامه این مطلب با ما همراه باشید...

Mondlyعنوان یک اپلیکیشن فوق العاده کاربردی برای یادگیری سریع و آسان 33 زبان زنده دنیا می باشد. این برنامه با ارائه کلمات پر کاربرد، تلفظ صحیح کلمات، ارائه دروس کاربردی در زمینه گرامر، گوش کردن، خواندن و نوشتن ، مکالمه و ده ها قابلیت دیگر کمک بزرگی در زمینه فراگیری زبان های دیگر به شما می کند.

مهم نیست شما کاربر مبتدی و صفر هستید و میخواهید آموزش یک زبان را از پایه و مقدماتی آغاز کنید یا کاربری حرفه ای هستید، شما میتوانید تنها با صرف چند دقیقه وقت در هر روز کلمه های اصلی زبان مورد نظرتان را بیاموزید و جمله بندی های آن را هم یاد بگیرید.

 Mondly  بهترین راه یادگیری زبان اسپانیایی، آمریکایی انگلیسی، انگلیسی بریتانیایی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی، ایتالیایی، روسی، نروژی، دانمارکی، سوئدی، کره ای، ژاپنی، چینی، عربی، یونانی، رومانیایی، ویتنامی، اندونزیایی، هندی ، عبری، لهستانی، بلغاری، اوکراین، چک، کرواتی، فنلاندی، فارسی (فارسی)، آفریکانس و ترکی به صورت رایگان می باشد.

یکی از قابلیت های مهم این برنامه توانایی تبدیل گفتار به نوشتار است که باعث می شود احساس کنید یک معلم خصوصی در کنار خود به همراه دارید.

 شما میتوانید این برنامه فوق العاده را به صورت هک شده از اپ استور سیب ایرانی برای آیفون خود دانلود کنید و از امکانات فوق العاده آن بهرمند شوید.

 

امکانات و ویژگی‌های برنامه‌ی  Mondly:

انتخاب سطح آموزشی (مبتدی، متوسطه، پیشرفته)

آموزش‌های جذاب و سرگرم کننده

گوش دادن به تلفظ کلمات با لهجه‌های مختلف

یادگیری عبارات و مکالمات مفید

دارای صداپیشگان حرفه‌