سبزی و سلامتی با بروکلی

سال نو شده شمارش روز ها از نو آغاز شده  و حال و هوای همه چیز نو و تازه شده  وقتش رسیده که با تغییر عادت غذایی و کنترل فعالیت ها بدن خودت رو نو کنی و سالم زندگی کنی . خانواده سیب ایرانی تصمیم دارد تا با معرفی اپ بروکلی توی این تغییر سبک زندگی به کاربرانش یاری برسونه .

هر آن چیزی که روی این کره خاکی راه میرود و فعالیتی انجام میدهد نیاز به انرژی برای صرف  کردن دارد . حال ما انسان ها که ساختمان بدنمان بسیار پیچیده است سوخت مصرفی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . غذایی که مصرف میکنیم در وزن ، انرژی ، احساسات و عواطف و حتی تصمیم هایمان تاثیر دارد . پس بر ما واجب است تا در میزان کالری مصرفی و نوع غذاهایی که استفاده میکنیم دقت بیشتری داشته باشیم .

با پیشرفت فناوری و ورود آن به زندگی ما، دنبال کردن و نظارت بر رژیم غذایی و میزان مصرف کالری‌ها به سادگی امکان‌پذیر شده است. با این حال، برای بسیاری از مردم، حفظ یک رژیم غذایی سالم و داشتن وزن مناسب همچنان چالش‌برانگیز است. در این مقاله، ما به معرفی و بررسی یکی از اپلیکیشن‌های کالری شمار برای کمک به مردم برای پیگیری مصرف کالری‌های خود، یعنی اپلیکیشن "بروکلی" (Broccoli) می‌پردازیم .

بروکلی یک اپلیکیشن کالری شمار است که برای کمک به کاربران در پیگیری مصرف کالری‌های خود و حفظ رژیم غذایی سالم طراحی شده است. این اپلیکیشن با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته و داده‌های غذایی ، امکان ارائه اطلاعات دقیقی درباره میزان کالری، مواد مغذی، و ویتامین‌های موجود در هر غذا را به کاربران فراهم می‌کند.

ویژگی ها:

بروکلی از امکاناتی مانند ارائه برنامه غذایی و تمرینی مناسب برای هر کاربر، پیگیری میزان مصرف آب و مواد مغذی مختلف، و اعلام هشدارهایی در صورت تجاوز از محدوده مصرف کالری استفاده می‌کند. همچنین، اپلیکیشن بروکلی دارای یک پایگاه داده کامل از غذاها، از جمله غذاهای برند شناخته شده، غذاهای خانگی، و غذاهای محلی است که به کاربران کمک می‌کند تا بدون هیچ محدودیتی در تعریف نوع ماده غذایی بتوانند هر نوع رژیمی را پیش بگیرند .

در کنار انواع رژیم ها که بروکلی در اختیارتان میگذارد از مهمترین ویژگی های برنامه میتوان به اندازه گیری میزان مصرف مایعات در طول روز اشاره کرد چرا که با توجه به اهمیت مصرف آب برای کاهش و دفع سموم بدن و جبران آب از دست رفته این قابلیت که با اعلان های هشدار برایتان ارسال می شود کمک بزرگی در یادآوری مصرف آب و مایعات برای کاربران دارد .

با کمک این اپ نه تنها می توان کالری های مصرفی را اندازه گیری کرد بلکه میزان کالری که با هر فعالیت سوزانده میشود نیز قابل سنجش است . این قابلیت به ورزشکاران حرفه ای و تمامی افرادی که فعالیت بالایی در طول روز دارند کمک میکند تا جدول سالمی از مصرف و سوخت کالری خود تهیه کرده و در امور خود موازنه صحیحی برقرار کنند .

با نصب برنامه و فعال سازی بروکلی ویژه با پرداخت اندک هزینه ای میتوان از بخش های ویژه و کاربردی برنامه که شامل برنامه ورزشی و دستور پخت غذا میشود نیز بهره برد .

با دانلود این برنامه مانند سال نو اندام تازه ای رو به خودت هدیه بده و با سبزی بروکلی زندگی و سلامت  خودت و عزیزانت رو سبز کن.