ویرایشگر بی رقیب!

نسخه انلاک شده PicsArt محبوب

PicsArt (پیکس آرت) برای افراد علاقه‌مند به ویرایش تصویر یک از برنامه های  کاربردی به شمار می‌رود، چون که تمام ابزارهای ویرایشی مورد نیاز را در اختیار کاربران  خود قرار می‌دهد. یکی از ویژگی های برنامه پیکس آرت (PicsArt) مربوط به ساخت عکس کلاژ می‌شود. بنابراین کاربر می‌تواند به اسانی توسط این برنامه، تصاویر دلخواه خود در کنار یکدیگر قرار دهد.

برنامه PicsArt (پیکس آرت) ابزارهای ویرایشی متنوعی دارد مثل برش، چرخاندن و اضافه کردن متن به تصویر را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. به منظور دسترسی به ابزارهای ویرایشی برنامه Pics Art (پیکس آرت) آیکون به شکل به علاوه را لمس کرده و گزینه Edit را انتخاب نمایید. سپس از شما خواسته می‌شود تا عکس مورد نظر خود را جهت ویرایش انتخاب کنید.

کاربران می‌توانند با مراجعه به بخش Tools به ابزارهای ویرایشی نظیر برش، تغییر سایز و یا چرخش تصویر دسترسی داشته باشند.

برنامه PicsArt (پیکس آرت) شامل مجموعه متنوعی از فیلترها می‌شود که در بخش Effects قابل دسترسی هستند و می‌توانید افکت دلخواه خود را به راحتی به تصویر اعمال کنید.

اپلیکیشن Pics Art (پیکس آرت) از افکت هایی همانند برنامه پریزما (Prisma) هم بهره می‌برد که از تکنولوژی هوش مصنوعی در آن‌ها استفاده شده است. به منظور دسترسی و اعمال این نوع افکت ها به تصویر خود تنها کافیست تا به Magic مراجعه کنید.

کاربران برنامه PicsArt (پیکس آرت) می‌توانند با مراجعه به بخش Stickers به استیکرهای این برنامه دسترسی داشته باشند و استیکر مورد نظر خود را به تصویر بیفزایند.

اضافه نمودن متن به تصویر جزو دیگر قابلیت های اپلیکیشن پیکس آرت (PicsArt) به شمار می‌رود. کاربران می‌توانند از بین 100 فونت مختلف ارائه شده، فونت دلخواه خود را انتخاب کرده و نسبت به اضافه کردن متن به تصویر اقدام نمایند .

در نهایت پس از ویرایش عکس با لمس آیکون موجود در گوشه بالا و سمت راست صفحه می‌توانید تصویر را در گالری ذخیره کرده و یا آن را از طریق سایر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذاری

برنامه PicsArt (پیکس آرت) امکان کشیدن نقاشی را هم در اختیار کاربران قرار داده است. کاربران این اپلیکیشن می‌توانند با مراجعه به بخش Draw نسبت به کشیدن نقاشی بر روی صفحه سفید اقدام نمایند و یا بر روی تصویر مورد نظر خود طراحی کنند.

از دیگرویژگی های برنامه PicsArt (پیکس آرت) به امکان ثبت تصویر اشاره کرد. علاوه بر آن، امکان ساخت استیکر از تصاویر ثبت شده هم در اختیار کاربر قرار داده شده است. برای اینکار کافی است به بخش Sticker بروید و نسبت به ثبت عکس اقدام کنید. از  با لمس آیکون fx در قسمت بالای صفحه می‌توانید به لیستی از افکت هایی که در برنامه پیکس آرت (Pics Art)ببینید.

نسخه موجود در سیب ایرانی انلاک شده اشت و بدون نیاز به پرداخت درون برنامه 60 دلاری است.