روستایی را که شایسته نام آن است بسازید!

 یک بازی شبیه سازی شهر موبایل برای دوستداران ساختمان مزارع شهر ، روستاهای مزرعه و شبیه سازهای شهر است. اگر به دنبال بازی های عالی و جدید ساختمانی بودید ، یکی را پیدا کردید! به خانه خوش آمدی!

یک بازی ماجراجویی خانوادگی لمس کننده و خوش بین ، در میان بهترین بازی های ساختمانی در شهر ، در مورد یک شهر یک بار مرفه ، که اکنون در یک افسردگی اقتصادی ناامید کننده فرو رفته است. بیشتر ساکنان ترک کرده اند ، تنها تعداد معدودی از وفادارترین و مداوم ترین آنها باقی مانده است. اما آنها چیزی برای تکیه بر آنها ندارند و شما ، شهردار جدید ، آخرین امید آنهاست. محصولات زراعی در مزارع مزرعه کشیش در سراسر رودخانه ، مراقبت از حیوانات خانگی ، برداشت محصولات زراعی و تهیه انواع مواد غذایی ، علوفه و کالاها را به رنسانس شهری ارائه می دهد. روستایی را که شایسته نام آن است بسازید.

بهترین شهر مزرعه را تجربه کنید و خانه های جدیدی بسازید تا ساکنان جدید را به خود جلب کنید و قدیمی ها را در مزرعه شهر نگه دارید. بازگرداندن عمارتهای قدیمی ، کافی شاپ های متروکه ، مرکز شهر و مغازه ها ، بازسازی مدرسه و آتش نشانی و سایر ساختمانها ، تزئین خیابان ها و حیاط ها ، به یک مزرعه جدید زندگی شاد تبدیل کنید.

این شهر بازی شبیه ساز ساختمان این فرصت را به شما می دهد تا مهارت های مدیریت مزرعه شهر خود را نشان دهید. کالاهای شهری خود را از بندر رودخانه Harvest Town خود بفرستید ، کارخانه های جدیدی بسازید و کارهای قدیمی را بازیابی کنید ، مشاغل ساختمانی شهر را برای شهروندان خود ایجاد کنید و در حالی که در آن قرار دارید یک ماجراجویی بزرگ مزرعه داشته باشید. کشاورزی در یک مزرعه خانوادگی کشیش ، بیکار ، رایگان برای ساخت این جزیره با حیوانات شگفت انگیز و گیاهان کشاورزی و کشاورزان خوشحال.با فن آوری های شهر مزرعه صرفه جویی در مصرف انرژی ، مرتب سازی زباله و منابع انرژی پاک ، آینده بهتری را وارد کنید.
یک منظره باشکوه ، یک کشور کل روستای جزیره سبز ، شهر را احاطه کرده است ، شما می خواهید برای همیشه در آن بمانید. ریورساید یکی از بازی های نادر و گمشده جزیره است که منجر به استراحت و آرامش می شود و لحظات بازی دلپذیر زیادی ، برداشت و ساخت شهر و تجربه بازی های مزرعه سرگرم کننده را برای شما فراهم می کند. اگرچه شهر ریورساید یک دهکده شهر مزرعه نیست ، اما نمی خواهد خود را در ساخت و سازهای بی پایان از دست بدهد و به یک مگاپولیس شلوغ و پیچیده تبدیل شود و این تنها به جذابیت آن می افزاید.