بدون ترس ماجراجویی کن

معماهاروحل کنید و هیجان را تجربه کن

اگر از طرفداران پر و پا قرص ژانر وحشت هستید، «شب سفید» با ترکیب المان‌های بازی‌های «سایلنت هیل» و بازی‌های ماجرایی و گرافیک هنری زیبایش، لحظاتِ خیلی خوبی برای‌تان در بر دارد. حتی بازی بعضی اوقات آنقدر عصبی‌کننده و تعلیق‌زا می‌شود که واقعا می‌ارزد کمی از ضعف‌هایش را تحمل کنید. اما اگر وحشت‌بازِ قهار نیستید و بدون شلیک کردن و دویدن و انفجار نمی‌توانید زندگی کنید، بهتر است با چشمانِ بازتر به «شب سفید» نزدیک شوید. اما در نهایت مهم نیست در کدام دسته قرار می‌گیرید، وقتی بازی را به اتمام برسانید، مطمئنا مثل من به این فکر فرو می‌روید که سازنده‌های «شب سفید» با مهندسی و صیقلِ بهتر ایده‌ها و عناصر بازی‌شان، فرصتِ خلق چه تجربه‌ی منحصربه‌فردِ خارق‌العاده‌ای را داشته‌اند. اما در حال حاضر، «شب سفید» فقط بازی پُر ضد و نقیضی است که کاملا وارد قلمروی یگانگی‌ نمی‌شود و اصلا حرف خارق‌العاده‌بودنش را هم که نزنید.

در بازی White Night شما پس از تصادف به یک عمارت قدیمی پناه می آورید، هنگامی که با دقت به اطراف خود می نگرید متوجه میشوید که اتفاقات عحیب و غریبی در اطراف شما در حال انجام است! هم اکنون باید با تمام شجاعت تان به ماجراجویی بپردازید و بدانید دقیقا چه اتفاقاتی در حال انجام است و پرده از حقایق بردازید!

در حین ماجراجویی ده ها معمای مختلف را باید حل کنید و نهایت هیجان را تجربه کنید! بر خلاف بازیهای رنگارنگ، در ساخت بازی White Night از دو رنگ سیاه و سفید بهره برده شده است و نور زرد رنگ شمعی که در دست دارید رنگ سومی است که در طراحی و ساخت دیده میشود! ا