افکت گذاری حرفه ای !

عکسی با ادیت کاملا مختص خودت بساز

اپلیکیشن VSCO ! شاید تابحال نامش را شنیده باشید و یا چشمتان به آن در استور  iOS خورده باشد. حتی ممکن است در شبکه های اجتماعی هنگام مشاهده پست ها و گشت و گذار لوگو برنامه ویرایش عکس VSCO را دیده باشید. اما واقعا این VSCO چیست ؟ چرا باید ما هم از آن استفاده کنیم؟

 برنامه ای برای ویرایش عکس می باشد که در بین عکاس ها توانسته طرفداران زیادی به خود جذب کنiOS قابل دسترس است. علاوه بر ویرایش عکس می توانید در لحظه از دوربین داخل برنامه و همچنین استفاده از شبکه اجتماعی داخلی خود برنامه تصاویر خود را در بین کاربران اپلیکیشن VSCO به اشتراک بگذارید.

به عنوان یک ویرایشگر عکس ، اپلیکیشن VSCO را می توان توانمند نامید. شاید از ابزار مهمی مانند براش (قلم) ، رتوش و curves بهره مند نباشد ، اما برای اینکه نورپردازی عکس را تغییر دهید بهترین انتخاب است.

VSCO شامل ابزار های استاندارد ویرایش عکس می باشد که برخی از آن ها Exposure ، Contrast و Saturation می باشد. همچنین ابزاری با نام Split Tone وجود دارد که به شما اجازه می دهد رنگ ها و سایه های برجسته تری در عکس داشته باشید. علاوه بر این با ابزار HSL می توانید رنگبندی عکس را تغییر دهید.

اما تنها بخشی که VSCO واقعا در آن می درخشد وجود فیلتر های متعدد آن است. آنقدری فیلتر دارد که شاید حتی نتوانید فیلتر مورد نظر را انتخاب کنید و گیج می شوید.