همراه بانک صادرات | mobile bank Saderat Iran

همراه بانک صادرات ایران با ارائه سرویس های متعدد و جذاب مبتنی بر سرویس های حسابی ، سرویس های کارتی و سرویس های تسهیلات و چک میباشد
42 نظر
2.2
تعداد دانلود
+12K
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
19
MB
نسخه مجاز IOS
12
به بالا
نسخه
8.7
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

همراه بانک صادرات برای ایفون همانطور که از نامش پیداست یک اپلیکیشن برای انجام خدمات بانکی و رفاهی می‌باشد، شما با استفاده از این برنامه می‌توانید در کمترین زمان و تنها با چند کلیک ساده با گوشی ایفون خود انواع عملیات بانکی همچون پرداخت قبوض، واریز وجه و کارت به کارت، پرداخت و مدیریت اقساط، مشاهده موجودی و مدیریت حساب را انجام دهید.

این اپلیکیشن خدمات بسیار گسترده و متنوعی را به کاربران ارائه می‌دهد که در ادامه به بررسی دقیق‌تر این امکانات و خدمات می‌پردازیم.

واریز وجه

از پرکاربردترین امکاناتی که همراه بانک صادرات ایفون به شما ارائه می‌دهد قابلیت واریز وجه می‌باشد، شما می‌توانید با استفاده از این همراه بانک از مبدا بیش از 35 بانک عملیات واریز وجه را انجام دهید، در این بخش شما می‌توانید انواع واریز وجه از جمله انتقال وجه درون بانکی، انتقال وجه بین بانکی، کارت به کارت شتابی و کارت به کارت غیر شتابی را انجام دهید.

پرداخت قبض

با دانلود همراه بانک صادرات برای ایفون شما قادر خواهید بود قبوض آب، برق، گاز و تلفن را در کمترین زمان و به صورت آنلاین انجام دهید، برای انجام این عملیات تنها کافیست وارد همراه بانک صادرات شده و در بخش پرداخت قبوض شناسه قبض را وارد کرده و پس از بررسی و صحت اطلاعات عملیات پرداخت را انجام دهید.

مدیریت و پرداخت اقساط

شما می‌توانید از طریق نصب همراه بانک صادرات ایفون عملیات مدیریت و پرداخت اقساط بانکی را بدون نیاز به حضور در شعب بانک و به صورت آنلاین انجام دهید.

خرید شارژ و اینترنت

خدمات این اپلیکیشن تنها به عملیات بانکی محدود نمی‌شود، شما می‌توانید با دانلود این برنامه عملیات خرید شارژ و بسته اینترنت را انجام دهید، همراه بانک صادرات آیفون خرید شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل را در دو حالت مستقیم و غیر مستقیم به کاربران ارائه می‌دهد، توجه داشته باشید شما همچنین می‌توانید برای خرید شارژ و بسته اینترنت و مدیریت بیشتر سیمکارت خود، با توجه به اپراتور مورد نظرتان از برنامه‌های ایرانسل من برای آیفون، همراه من برای ایفون و یا رایتل من ایفون استفاده کنید.

مشاهده موجودی و مدیریت حساب

یکی از ویژگی‌های این همراه بانک قابلیت مشاهده موجودی و مدیریت بهتر حساب شماست، شما می‌توانید به صورت آنلاین موجودی خود را مشاهده کرده و از ریزتراکنش‌ها اطلاع پیدا کنید.

مسدود کردن کارت

در صورتی که حساب بانکی شما از بانک صادرات باشد شما می‌توانید در مواقع مفقود شدن و یا سرقت کار در سریع‌ترین زمان ممکن و به صورت آنلاین کارت بانکی خود را مسدود نمایید.

 

سوالات متداول دانلود همراه بانک صادرات ایفون

  • برای دانلود همراه بانک صادرات IOS نیاز به پرداخت هزینه و خرید اشتراک دارم؟ بله، با توجه به نسخه Native بودن این برنامه، برای دانلود باید ابتدا اشتراک سیب ایرانی تهیه نمایید.
  • برای انجام خدمات همراه بانک صادرات نسخه آیفون نیاز به اتصال اینترنت دارم؟ بله، تمامی خدمات بانکی ارائه شده توسط این اپلیکیشن نیاز به اینترنت دارند.

نظر و امتیاز

2.2

از 42 امتیاز

1402/3/5 23:50

عالی و مطمئن امنیتش خیلی خوبه

1401/11/14 16:42

عالی

1401/7/26 22:36

عالی

1401/11/17 00:05

پشتیبانی

تلفن : 09602

ایمیل : support@bsi.ir