1 نظر
5.0
تعداد دانلود
12
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
9
به بالا
نسخه
6.4
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

كدی از عشق به رسانه خبر داد. این مرکز سرگرمی است که تمام رسانه های دیجیتال شما را در یک بسته زیبا و کاربر پسند قرار می دهد. این 100٪ رایگان و منبع باز ، بسیار قابل تنظیم است و در دستگاه های مختلفی کار می کند.Kodi نرم افزار نهایی مرکز سرگرمی است. تقریباً در هر نوع رسانه ای که می توانید پیدا کنید بازی می کند و در حین انجام آن عالی به نظر می رسد! این فقط چند مورد است که Kodi در آن برتری دارد ، چرا امروز خودتان آن را امتحان نکنید؟
Kodi می تواند تمام موسیقی های شما را از جمله فرمت های mp3 ، flac ، wav و wma پخش کند. این برگه نشانه ، پشتیبانی از خواندن برچسب و لیست های پخش هوشمند برای کنترل نهایی مجموعه موسیقی شما دارد
Kodi می تواند فیلم ها را هم انجام دهد! Kodi می تواند با پشتیبانی از تمام فرمت های اصلی فیلم از جمله رسانه آنلاین قابل پخش ، مجموعه فیلم های شما را با سهولت وارد ، فهرست و بازی کند.
کتابخانه TV Shows از پوسترها یا آگهی های تبلیغاتی ، نمایش برچسب ها ، نمایش توصیف ها و بازیگران ، نمایش های قسمت و فصل را پشتیبانی می کند. عالی برای پیگیری پیشرفت شما.
تصاویر را وارد یک کتابخانه کنید و نماهای مختلف را مرور کنید ، یک نمایش پرده ای را شروع کنید ، همه آنها را با استفاده از کنترل از راه دور خود مرتب سازی یا فیلتر کنید.
Kodi به شما امکان می دهد همه رابط کاربری آسان را تماشا و ضبط کنید. این برنامه با تعدادی از سرورهای محبوب از جمله MediaPortal ، MythTV ، NextPVR ، Tvheadend و موارد دیگر کار می کند.
Kodi به شما امکان می دهد تا تمام ظاهر رابط را با پوسته ها به طور کامل تغییر دهید. ما شک نداریم که شما چیزی را پیدا خواهید کرد که متناسب با سلیقه شما (یا اتاق راحتی) باشد.
قدرت واقعی Kodi از انتخاب گسترده ای از افزودنیهای کاربر ایجاد شده ناشی می شود. افزونه هایی برای سرویس های وب محبوب ، برنامه ها و اسکریپت ها وجود دارد
با استفاده از رابط از راه دور مبتنی بر JSON-RPC با Kodi تعامل کنید. این امر بارهای زیادی را برای کنترل از راه دور ، مرورگرهای وب و ابزارهای شخص ثالث فراهم می کند تا Kodi را به سطح بعدی برسانید.
Kodi با پشتیبانی صدها کنترل از راه دور ، تلویزیونهای سازگار با CEC یا یکی از برنامه های جدید Smartphone و Tablet ، به شما این امکان را می دهد تا رسانه خود را کنترل کنید.

 

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1399/9/12 16:34

خیلی خوبه