سینماتیکت | cinematicket

بزرگترین مرجع فروش بلیت سینما
3 نظر
5.0
تعداد دانلود
+2K
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
14.2
به بالا
نسخه
1.0
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

در نسخه جدید سینماتیکت رابط کاربری شما تغییر اساسی کرده و با استانداردهای روز هماهنگ شده است؛ یعنی خیلی راحت‌تر می‌توانید فیلم، سینما و سانس مورد نظر خود را پیدا کنید و برای تماشای آن بلیت تهیه کنید. از منوی پایین صفحه خیلی سریع می‌توانید به قسمت‌های اصلی برنامه که فیلم‌ها و سینماها هستند، دسترسی داشته باشید یا با استفاده از منوی سرچ، موضوع مورد نظر خود را پیدا کنید.


با استفاده از منوی بالای صفحه موقعیت مکانی شما را با دادن دسترسی به اپلیکیشن به صورت خودکار مشخص می‌شود و اپلیکیشن نزدیک‌ترین سینماها را به شما پیشنهاد می‌دهد تا دیگر مجبور به جستجوی طولانی نباشید. از همان منوی بالای صفحه خرید بلیت‌های قبلی خودتان را پیگیری کنید و کیف پول خود را بررسی کنید.

در بخش لیست‌ها شما به تفکیک گروه‌های اکران، هنر و تجربه و تئاتر کمدی می‌توانید همه برنامه‌های شهر خود را ببینید و انتخاب کنید. و در زمان مناسب برای شرکت در رویدادهای مهم مثل جشنواره فیلم فجر، فیلم کوتاه و... بهترین انتخاب‌ها را برای شما آماده می‌کنیم.

در پروفایل فیلم‌ها، می‌توانید علاوه بر پوستر و رنک فیلم، تیزر و نظرات کاربران را هم ببیند و بخوانید و بر همان اساس انتخاب کنید.
در نسخه جدید می‌توانید سینماهای شهر خودتان را بعد از فیلتر کردن با بررسی امکانات رفاهی و خدماتی و همچنین بهترین مسیرهای دسترسی با وسایل نقلیه عمومی انتخاب کنید و از نظر دیگران هم استفاده کنید و با خیال راحت انتخاب نهایی را انجام بدهید.
خرید آنلاین بلیت و انتخاب صندلی و پرداخت آنلاین مبلغ از درگا‌های بانکی و یا از اعتبار کیف پولتان هم از امکانات این برنامه است. با همراه داشتن اپلیکیشن سینماتیکت به راحتی بلیت خودتان را در کیوسک‌های سینماتیکت که در همه سینماها مجهز به بارکدخوان هستند، تحویل می‌گیرد .
سینماتیکت جامع ترین سامانه رزرو آنلاین بلیت سینما در ایران

نظر و امتیاز

5.0

از 3 امتیاز

1400/5/2 14:45

سینماتیکت عالیه

1401/7/22 21:28

عاشقشم

پشتیبانی

وب سایت : https://cinematicket.org