Square Valley | Square Valley

2 نظر
5.0
تعداد دانلود
5
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
61
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
1.0.14
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

در بازی Square Valley شما در نقش روح دره هستید و وظیفه دارید زمین های منحصر به فردی ایجاد کنید که نیازهای شهروندان را برآورده کند. برای رسیدن به این هدف، باید کاشی هایی مانند خانه ها، درختان، مزارع، حیوانات و خیلی چیزهای دیگر را قرار دهید! هر کاشی که قرار می دهید در ویژگی های خود منحصر به فرد است و بر این اساس امتیاز می گیرد. شما همچنین جاده‌ها، رودخانه‌ها، نرده‌ها و موارد دیگر را ایجاد می‌کنید تا همه کاشی‌های خود را به روشی معنادار به هم متصل کنید.

با این حال، وظیفه شما به آن سادگی که به نظر می رسد نیست. شما کنترل محدودی روی کاشی هایی که می توانید در کجا قرار دهید دارید. هر دور مانند یک چالش جدید احساس می شود، بنابراین برای موفقیت باید از قبل برنامه ریزی کنید.

شما در سه فصل مختلف با 45 سطح بازی خواهید کرد. با هر سطحی که پیش می‌روید، کاشی‌های بیشتری به شما پیشنهاد می‌شود و موانع دشوارتری برای غلبه بر آن‌ها وجود دارد. سفر با نصب حصارها و دیوارها شروع می شود و سپس به ساختن فلات ها، دریاچه ها و حتی جزایر ادامه می یابد! این کار آسانی نیست، اما ما فکر می کنیم که شما از پس این چالش بر خواهید آمد! پس از تکمیل سطوح، می توانید دوباره آنها را بازی کنید تا امتیاز خود را بهبود ببخشید و در جدول امتیازات رقابت کنید.

هر زمان که یک چالش را به پایان برسانید، یک دنیای کوچک منحصر به فرد ایجاد کرده اید که می توانید به آن افتخار کنید.

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1401/2/6 16:04

بازی جالبیه

1401/2/6 16:28

عااالی