Roterra - Flip the Fairytale | Roterra - Flip the Fairytale

2 نظر
5.0
تعداد دانلود
21
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
265
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
1.3.5
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

Roterra - Flip the Fairytale  در یک دنیای جادویی تنظیم شده است  ، شبیه چیزی نیست که قبلاً بازی کرده باشید. برای ساختن این بسته ممکن است به یک بسته Tim Tams مفید نیاز داشته باشید.

مکعب های مشخص شده را بچرخانید  تا زمین را تغییر دهید و مسیرها را در 20 سطح بازی آشکار کنید. از دیوار بالا یا پایین دیوار عبور کنید تا راه خود را پیدا کنید. وقت بگذارید و حرکات خود را برنامه ریزی کنید: در این جهان به چالش کشیدن ودرک همه چیز آنطور که به نظر می رسد نیست و مسیر صحیح آن اغلب مشخص ترین مسیر نیست.

در این دنیای درهم و برهم ممکن است برای تکمیل مسیر و فرار از پیچ و خم به ده ها حرکت نیاز داشته باشید ، اما نگران گیر افتادن نباشید: کافی است یک مکعب بزنید تا راه جدیدی پیدا کنید.

- ویژگی های بازی ---
▪ 80 پازل چالش برانگیز
▪ 6+ ساعت گیم پلی
▪ پازل ها داستان هستند: برای یافتن مسیر ، دیدگاه خود را تغییر دهید
▪ بدون تبلیغات ، بدون تایمر ، بدون IAP
▪ بارگیری بدون Wifi ، بدون اینترنت به بازی نیاز است

--- داستان ROTERRA ---
روزگاری ، یک شاهزاده خانم جسورانه از کلیشه ها سرپیچی کرد و سرنوشت خود را به دست خود گرفت. روترا از ORLANDO FURIOSO ، یک شعر قرن شانزدهم در مورد عشق ، قدرت و ادراک الهام گرفته شده است.

در روترا ، پرنسس آنجلیکا باید مکعب ها را تبدیل کند تا بن بست ها را به درگاه تبدیل کند ، کلیدها را برای نشان دادن راه پله ها و پل ها تغییر دهد و حتی دنیا را روی سر خود بچرخاند تا مسیر را پیدا کند و از موانع پیش روی او عبور کند. این پازل ها داستان دختری جوان را روایت می کنند ، در ابتدا با جادوی تازه کشف شده خود ، هنگامی که از پیچ و خم های دشوار روزافزون ایجاد شده توسط برادر تشنه قدرت اورلاندو فرار می کند ، قدرت می یابد.

با عبور از دنیای پازل مکعبی شکل روترا برای بدست آوردن جایگاه شایسته خود به عنوان ملکه ، آنجلیکا در می یابد که گاهی اوقات سفر بیش از مقصد اهمیت دارد ، به کلیشه ها اعتماد نمی شود و اغلب تنها راه پیش بردن تغییر دیدگاه شماست.

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1400/2/26 13:39

بازی خوبیه

1400/2/29 10:32

فوق العاده اس