پرشین فیس‌آپ | Persian FaceUp

آنجا که زیبایی برای همگان آغاز می شود
1 نظر
5.0
تعداد دانلود
43
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
12
MB
نسخه مجاز IOS
12
به بالا
نسخه
1.1
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

پرشین فیس‌آپ یک اپلیکیشن اختصاصی در زمینه‌ی زیبایی جسمی است. با پکیج های موجود در پرشین فیس‌آپ می توانید بدون استفاده از داروهای خاص و عمل جراحی در بدن خود تغییراتی برای زیبا شدن ایجاد کنید.
تغییراتی نظیر:

- درشت شدن چشم ها
- تغییر رنگ چشم ها به سبز، آبی، عسلی و طوسی
- تقویت ابرو و مژه
- تقویت موی سر
- کوچک کردن بینی
- سفید شدن پوست
- افزایش وزن و تناسب اندام
و درمان استرس و اضطراب.

در پرشین فیس‌آپ برای رسیدن به این اهداف، از علم بیوکِنزی استفاده شده است.
بیوکِنزی علمی برای افزایش زیبایی به صورت طبیعی بوده و مبتنی بر هدایت ضمیر ناخودآگاه است. مدت های بسیار زیادیست که انسان به این علم دست یافته و از آن استفاده می کند. کاربرد بیوکنزی از ابتدا در زمینه‌ی زیبایی بوده و تاکنون نیز در همین موضوع از آن استفاده شده است.
تیم پرشین فیس‌آپ با بیش از 2 سال تحقیق و بررسی روی علم بیوکنزی و آزمایش آن جهت اطمینان از تاثیرگذاری بر ضمیر ناخودآگاه، از آن برای اِعمال تغییرات جسمی و ذهنی جهت زیبا شدن جسم استفاده کرده و پس از موفقیت در آزمایش ها، اقدام به تهیه و تولید پکیج های اختصاصی زیبایی و روان‌درمانی با علم بیوکنزی برای بانوان و آقایان کرده است.

با پکیج های بیوکنزی اپلیکیشن پرشین فیس آپ شما می توانید به راحتی و بدون استفاده از داروهای شیمیایی، بدنتان را دستخوش تغییر کنید.
اگر به دنبال راهی کم هزینه برای رسیدن به جسم ایده آل خود هستید؛ اگر برای داشتن ظاهری زیبا و دلنشین آماده اید؛ همین حالا اپلیکیشن پرشین فیس‌آپ را دانلود کرده و به دنیایی جدید سلام کنید!

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1399/8/11 12:32

خیلی خوبه مرسی

پشتیبانی

تلفن : 09387285386

وب سایت : persianfaceup.com