عدلینو - نسخه مشاوران | MoshaverApp

مشاوره آنلاین حقوقی
2 نظر
5.0
تعداد دانلود
18
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
11
MB
نسخه مجاز IOS
12
به بالا
نسخه
1.0.5
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

نسخه مشاور اپلیکیشن "عدلینو" این امکان را به مشاوران می دهد تا ضمن مشاهده بسته های مشاوره فروخته شده، هماهنگی لازم را به منظور ارائه مشاوره به عمل آورند.

در خصوص مشاوره های حضوری، بسته های فروخته شده در این نسخه لیست می شوند تا مشاور در هر لحظه از وضعیت برنامه کاری خود مطلع گردد و زمان دقیق مشاوره را با کاربر هماهنگ نماید. در خصوص مشاوره های آنلاین نیز بسته های فروخته شده لیست می گردد تا در زمان هایی که مشاور امکان ارائه مشاوره دارد از طریق روشن کردن دکمه " در دسترس هستم" امکان برقراری تما را برای کاربران مهیا سازد. بنابراین مشاورانی که بیشترین زمان ممکن را آنلاین یا در دسترس باشند بیشتر در معرض دیر کاربران قرار گرفته و بسته های مشاوره بیشتری می فروشند.

به منظور ارائه مشاوره دقیق تر این امکان در اپلیکیشن فراهم شده تا کاربر مدارک موضوع مشاوره را برای مشاور ارسال نماید تا مشاور با بررسی دقیق مدارک نسبت به ارائه مشاوره صحیح اقدام نماید. پس از پایان مشاوره حضوری یا آنلاین کاربر نسبت به ثبت نظر و امتیاز برای مشاور اقدام می نماید.

امتیاز های اعطا شده و نظرات ثبت شده توسط کاربران برای مشاور قابل مشاهده خواهد بود. در بخش مالی، مبلغ کل بسته های فروخته شده و درآمد حاصل از مشاوره های انجام شده قابل مشاهده خواهد بود. همچنین مشاور می تواند از طریق اپلیکیشن نسبت به ثبت درخواست تسویه درآمد خود اقدام نماید.

نسخه مشاور اپلیکیشن " عدلینو" دارای امکانات و ویژگی های دیگری است که با نصب اپلیکیشن از آنها با خبر خواهید شد. بدین منظور ابتدا باید از طریق فرم ثبت نام مشاور اقدام نمائید، پس از تکمیل مراحل ثبت نام و تأیید حساب کاربری شما به عنوان مشاور، می توانید با نصب این اپلیکیشن نسبت به ارائه مشاوره و درآمد زایی اقدام نمایید.

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1401/4/12 18:52

خیلی عالیه

1401/10/2 21:06

خوبه

پشتیبانی

تلفن : 02122146703

ایمیل : info@adlino.app

وب سایت : https://www.adlino.app