موبایل بانک خاورمیانه | MEB-MobileBankApp

بانکداری الکترونیک - موبایل بانک | Electronic Banking - Mobile Banking
3 نظر
5.0
تعداد دانلود
437
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
19
MB
نسخه مجاز IOS
9
به بالا
نسخه
1.9.4
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

سوالات متداول

  • برای فعال سازی موبایل بانک خاورمیانه چه باید کرد؟ ابتدا میبایست اپلیکیشن موبایل بانک خاورمیانه را بر روی آیفون خود نصب کنید. برای استفاده از خدمات بانکی میبایست نام کاربری و رمز عبور را دارا باشید. در صورت فعال نبودن اینترنت بانک خاورمیانه، به یکی از شعب این بانک مراجعه کنید و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور، می‌توانید موبایل بانک خاورمیانه را فعال نمایید.
  • کدام یک از خدمات صیادی در موبایل بانک و اینترنت بانک موجود می‎‌باشد؟ مشتریان می‌توانند با استفاده از موبایل بانک و اینترنت بانک از خدمات صیادی مانند استعلام چک صیادی توسط دارنده چک، استعلام چک صیادی توسط صادرکننده چک، ثبت، انتقال، عودت و دریافت چک صیادی استفاده نمایند.
  • در صورت فراموشی رمز تراکنش چه کاری باید انجام داد؟ در صورت فراموشی رمز میبایست به شعبه مراجعه نموده و درخواست تغییر رمز عبور را به شعبه اعلام نمایید و بعد از وارد شدن به اینترنت بانک و موبایل بانک نسبت به رمز جدید اقدام کنید.
  • آیا مشتریان دارای حساب مشترک می‎‌توانند خدمات انتقال وجه موبایل بانک استفاده کنند؟ بله میتوانند از این خدمات استفاده کنند.
  • در صورت فراموشی رمز و نام کاربری چه کاری باید انجام داد؟ در صورت فراموشی با به همراه داشتن کارت ملی به یکی از شعب این بانک مراجعه نمایید.
  • حسابدار شخصی در اینترنت بانک به چه معناست؟ مشتریان حقیقی می‌توانند در صورت تمایل و نیاز به یکی از شعبات بانکی مراجعه کنند و شخصی را به عنوان حسابدار شخصی خود تعیین کنند.

موبایل بانک یا همراه بانک خاورمیانه برنامه ای است که از آن می توان جهت دریافت امکانات غیر حضوری بانکی بهره برد. برنامه ای ایمن و با قابلیت های انتقال وجه به صورت کارت به کارت، ساتنا، پایا و پل، همچنین پرداخت قبوض، فعالسازی کارت، تنظیمات رمز دوم کارت، مشاهده ریزتراکنش ها و یادداشت گذاری بر روی آن ها، مشاهده شماره حساب و شماره شبا نیز از دیگر خدمات ارائه شده است.
از مهمترین خدمات موبایل بانک خاورمیانه میتوان به خدمات حقوقس آن اشاره نمود که شامل تاییدات توسط امضاداران نیز میباشد.

نظر و امتیاز

5.0

از 3 امتیاز

1401/8/10 22:43

درخواست داده بودم🙏🏻🙏🏻🌺🌺

1401/11/24 09:34

بسیار user friendly

1401/8/12 13:08

خیلی وقت بود منتظرش بودم مرسی که گذاشتین🙏🏻

پشتیبانی

تلفن : 021-42557