FastClip - Collection Manager | FastClip - Collection Manager

1 نظر
5.0
تعداد دانلود
4
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
16
MB
نسخه مجاز IOS
13
به بالا
نسخه
1.1.1
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

FastClip برای iOS یک ابزار کارآمد است که مدیریت کلیپ بورد، جمع آوری و بایگانی و گسترش محتوای متن را یکپارچه می کند. این افزونه FastClip برای macOS در آیفون است، اما از ویژگی‌های آیفون استفاده کامل می‌کند تا به شما در بهبود کارایی در کار و زندگی کمک کند.

**مدیر کلیپ بورد**
FastClip برای iOS موتور عالی macOS را دارا است و به شما این امکان را می دهد که به سرعت حجم زیادی از اطلاعات را در تلفن خود بازیابی کنید. و همچنین می توانید سوابق متنی را بر روی آیفون خود اضافه کنید یا می توانید با گرفتن عکس و اسکن کد QR اطلاعات مهمتری را به FastClip اضافه کنید.

**پین**
می‌توانید چندین برگه پین ​​ایجاد کنید تا اطلاعات مهم خود را دسته‌بندی، جمع‌آوری و مدیریت کنید و به سرعت در نوار کناری جابه‌جا شوید.

**همگام سازی شبکه**
شما می توانید داده ها را بین آیفون و مک با شبکه همگام سازی یا حتی همگام سازی بین آیفون و آیفون و بین مک و مک همگام سازی کنید. البته، می‌توانید شبکه‌های همگام‌سازی مختلفی را برای جداسازی سناریوهای مختلف مانند کار و اشتراک‌گذاری ایجاد کنید.

**نوار تفکر**
نسخه موبایل نوار تفکر در حال حاضر از دو عملکرد اصلی پشتیبانی می کند: خواندن بعدی و وضوح URL. البته نوار Thinking بعدی افزونه های کاربردی تری مانند نسخه macOS را نیز به همراه خواهد داشت.

**کامپوننت ها و میانبرهای کوچک**
برای اینکه FastClip تجربه بهتری در iOS به کاربران ارائه دهد، FastClip برای iOS از هر دو ویجت و میانبر پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد محتوای کلیپ بورد را به سرعت وارد FastClip کنید. علاوه بر این، FastClip از اشتراک‌گذاری مؤلفه‌ها نیز پشتیبانی می‌کند و اصلی است. عملکرد کپی و رفتن به شما امکان می‌دهد اطلاعات را یک مرحله سریع‌تر جای‌گذاری کنید.

**با ما تماس بگیرید**

-وب سایت: https://fastclip.app
-ایمیل: tigris.shin@gmail.com
توییتر: fastclip1
-تلگرام: t.me/fastclipgroup

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1400/9/7 16:57

عالیه