ماهشی | maahshe

رزرو سالن‌های زیبایی
3 نظر
5.0
تعداد دانلود
253
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
8
به بالا
نسخه
28
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

با  اپ ماهشی  زیبایی خود را تضمین شده بدانید! اپلیکیشن آیفون ماهشی برای شما امکاناتی را مهیا می‌سازد که به راحتی سالن زیبایی مورد علاقه خود را پیدا و رزرو کنید. امکاناتی که اپلیکیشن ماهشی به شما ارائه می‌دهد:
– برنامه ماهشی به عنوان یک اپلیکیشن آنلاین ios، مسیری را برای شما مهیا ساخته است که پس از بررسی و انتخاب آرایشگاه مورد نظر، بتوانید بر اساس برنامه زمانی آرایشگاه و مناسب‌ترین وقت برای شما، آرایشگاه و آرایشگر مورد پسند خود را انتخاب و به صورت آنلاین رزرو کنید.
– بهترین خدمات زیبایی را در نزدیکی خود پیدا کنید. شما می‌توانید در بین گزینه‌های ارائه شده، بر اساس سلیقه خود و در سریع‌ترین زمان ممکن، بهترین را انتخاب کنید.
– به نظرات و امتیازات هر آرایشگاه دسترسی پیدا کنید. امکان بررسی و مقایسه خدمات سالن‌ها بر اساس نظرات واقعی باعث شده تا شکی در انتخاب باکیفیت‌ترین خدمات زیبایی برای شما باقی نماند.
– قرار نیست که شما برای آگاهی از جدیدترین سرفصل های زیبایی به زحمت بیافتید. برنامه ماهشی برای شما امکانی را فراهم آورده است که می‌توانید به‌روزترین اطلاعات و گزارشات در حوزه بهداشتی آرایشی را مطالعه کنید و خود را به‌روز نگهدارید.
– صاحبان سالن‌های زیبایی نیز می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ios ماهشی، به مدیریت مشتریان و امور سالن‌ خود بپردازند و کسب و کار خود را با امکانات بی‌نظیر ماهشی توسعه دهند.
با دانلود اپلیکیشن آیفون ماهشی با ما  همراه شوید تا تجربه نویی را در زیبایی خویش رقم بزنید.
«ماهشی، زیباترین روی ماه»

نظر و امتیاز

5.0

از 3 امتیاز

1400/10/1 11:09

خيلی خوبه

1401/3/23 16:43

بهترینه

1399/7/22 16:03

ماه شیم😂🙋🏾‍♀️✨

پشتیبانی

تلفن : 021-22802830

ایمیل : info@maahshe.com

وب سایت : https://maahshe.ir/