سفرمارکت | Safarmarket

سفرمارکت
0 نظر
0.0
تعداد دانلود
116
بار
هزینه
رایگان
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
9
به بالا
نسخه
1.1
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

اپلیکیشن سفرمارکت یک نرم‌افزار کاربردی است که می‌تواند خدمات سفر از جمله بلیط هواپیما و تور را با امکان مقایسه‌ و انتخاب از میان آژانس‌ها و سایت‌های گوناگون به شما ارائه دهد. اپلیکیشن سفرمارکت، بازار جامع خدمات سفر و گردشگری و موتور جستجو صنعت توریسم ایران است.

مزایای اپلیکیشن سفرمارکت برای مسافران

چون سفرماکت یک بازار سفر و گردشگری است، به شما امکان مقایسه یکجای قیمت همه آژانس‌ها و تامین‌کنندگان سفر و گردشگری را می‌دهد و کمک می‌کند تا بتوانید بهترین قیمت بازار را با یک جستجو، انتخاب و خریداری کنید.

  • به دلیل حضور همه دفاتر مسافرتی و سایت‌های گردشگری معتبر، پروازهای متنوع‌تر و مسیرهای پروازی گسترده‌تری در سفرمارکت در دسترس کاربران است.
  • انواع بلیط هواپیما چارتری، سیستمی، لحظه آخری از همه ایرلاین‌های داخلی و ایرلاین‌های خارجی را می‌توانید در سفرمارکت با بهترین قیمت پیدا کنید و بخرید.

مزایای خرید بلیط هواپیما از سفر مارکت

هر پروازی که در بازار وجود دارد، توسط آژانس‌های مختلف و با قیمت‌های متفاوت عرضه شده و این موجب سرگردانی و زیان مسافران می‌شود. سفرمارکت با گردآوردن همه سایت‌های معتبر فروش بلیط هواپیما، این مشکل را برطرف کرده و به کاربر امکان دیدن و مقایسه یکجای قیمت‌های هر پرواز را می‌دهد.

نحوه خرید بلیط هواپیما با اپلیکیشن سفرمارکت

برای خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی می‌توانید وارد بخش بلیط هواپیما شده و با انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ سفر، قیمت ده‌ها سایت و آژانس عرضه‌کننده هر پرواز در مسیر مورد نظر خود را ببینید و با انتخاب بهترین گزینه، مستقیم و بی‌واسطه، پرواز خود را آنلاین و سریع خریداری کنید.

خرید بلیط قطار با اپلیکیشن سفرمارکت

فرقی نمی‌کند بخواهید هوایی سفر کنید یا زمینی. به کمک اپلیکیشن سفرمارکت می‌توانید بلیط قطار خود را بسیار ساده و آسان به همه مقاصد موجود خریداری کنید. بلیط قطار رجا، جوپار، فدک، نورالرضا، بن‌ریل، ریل ترابر سبا، پارس لاریم و ریل سیر کوثر در اپلیکیشن سفرمارکت در دسترس هستند. 

رزرو هتل در هر نقطه از جهان با سفرمارکت

اگر قصد رزرو هتل، هتل آپارتمان و هر نوع مرکز اقامتی با قابلیت رزرواسیون آنلاین در ایران یا هر نقطه‌ای از جهان (که با سایت‌های رزرواسیون ایرانی در ارتباط هستند) را دارید می‌توانید به کمک سفرمارکت، قیمت‌های مختلف سایت‌های گوناگون برای هر اتاق را مقایسه کرده و با بهترین قیمت، رزرو هتل خود را انجام بدهید.

خرید تور داخلی و خارجی با اپلیکیشن سفرمارکت

تورهای داخلی مانند تور مشهد، تور کیش و دیگر مقاصد گوناگون و تورهای خارجی مانند تور استانبول، تور دبی، تور ارمنستان و دیگر تورهای محبوب خارجی را می‌توانید با مقایسه قیمت آژانس‌های گوناگون در تاریخ‌ها و با هتل‌های متنوع بررسی و تور مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید.

اجاره ویلا، سوئیت و اقامتگاه با اپلیکیشن سفرمارکت

اگر قصد دارید در سفر خود ویلا، سوئیت، اقامتگاه یا کلبه اجاره کنید، سفرمارکت همه سایت‌های اجاره ویلا را گردآورده تا بتوانید به راحتی ویلای شمال، ویلای استخردار، کلبه سوئیسی، آپارتمان و سوئیت مورد نظر خود را پیدا کرده و با بهترین قیمت اجاره کنید.

دیگر مزایای اپلیکیشن سفرمارکت

  • تقویم قیمتی
  • پشتیبانی قوی
  • فیلترهای کاربردی
  • صرفه‌جویی در زمان

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز

پشتیبانی

وب سایت : https://safarmarket.com/