ریالو | rialo

پرداخت آنلاین
2 نظر
5.0
تعداد دانلود
445
بار
هزینه
رایگان
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
9
به بالا
نسخه
1.0
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

پلتفرم‌‌های تبادل وجه الکترونیکی در پیشبرد اهداف شهر هوشمند و افزایش رفاه شهروندان در حوزه پرداخت و دریافت پول الکترونیکی، جایگاه ویژهای در کشورهای پیشرفته و نیز در حال توسعه به خود اختصاص دادهاند. پلتفرم هوشمند «ریالو» اولین پلتفرم تبادل وجه مبتنی بر مکان کاربر و نیز مدیریت خرید فروشگاهی و پرداخت مبتنی بر گوشی هوشمند در ایران است.

با استفاده از اپلیکیشن ریالو، می‌توانید در هر نقطه از شهر، کسب و کارهای مشترک را مشاهده نمایید و پرداخت خود را با سهولت و ایمن انجام دهید. ضمنا، میتوانید در تاکسی و سایر سرویس‌های حمل و نقل خصوصی از آن جهت پرداخت کرایه استفاده کنید. برای پرداخت و دریافت وجه بدون نیاز به شماره کارت بانکی و یا شماره تلفن همراه نیز می‌توانید روی «ریالو» حساب کنید. جهت تبادل وجه، فقط کافیست شناسه کاربری ریالوی آن شخص حقیقی و یا حقوقی (کسب و کارهای مختلف) را در سامانه وارد کنید و یا بارکد آن را اسکن نمایید. برای دریافت و پرداخت با دوستان خود نیز، تنها با یک کلیک بر روی شماره وی، این امکان برای شما فراهم میشود.

در حال حاضر ریالو در سطح شهر تهران آغاز به فعالیت نموده است و به زودی در سراسر کشور می‌توانید از ریالو برای پرداخت به پذیرنده‌های مختلف استفاده کنید.
شما می‌توانید با دعوت از دوستان خود به ریالو، اعتبار ریالویی هدیه بگیرید و از آن برای پرداخت در تاکسی‌ها، فروشگاه‌ها و دیگر پذیرنده‌ها استفاده کنید.
نکته: قابلیت تسویه برای مبالغ شارژ کیف پول که از بانک توسط کاربر خریداری شده می‌باشد و اعتبارات منتقل شده در کیف پول قابلیت تسویه ندارد.

ویژگی و امکانات وب اپلیکیشن ریالو:

– تبادل وجه در کسب و کارهای متفاوت
– جایگزینی مطمئن و مناسب برای دستگاه پوز شما
– امنیت در تبادل
– سرعت و سهولت در تبادل
– تبادل وجه بدون کارمزد
– عدم نیاز به افشای شماره کارت و یا شماره تلفن همراه
– قابلیت استفاده در حمل و نقل عمومی (از جمله عوارضی،تاکسی و …)

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1400/2/11 22:17

عالی و کاربردی

پشتیبانی

تلفن : 02128426800

ایمیل : info@rialo.ir

وب سایت : https://rialo.ir/