رایتل من | MyRightel

مدیریت امور سیم کارت
6 نظر
3.8
تعداد دانلود
+25K
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
33
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
14.3.11
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

معرفی برنامه
با استفاده از اپلیکیشن "رایتـل من" می‌توان بسیاری از امور مربوط به سیم‌کارت مانند خرید بسته، شارژ عادی و شورانگیز، مشاهده و پرداخت صورت‌حساب، مدیریت سیم‌کارت‌های تحت مالکیت، مدیریت مصرف بسته‌ها، بهره‌مندی از سرزمین تخفیف و بسته‌های ویژه اپلیکیشن، درخواست دریافت ریز‌ارتباطات و غیره را در کمترین زمان ممکن انجام داد.
برخی از ویژگی‌های « رایتـل من» عبارتند از :
• مشاهده گزارش مانده بسته : با انتخاب این گزینه، صفحه‌ای حاوی اطلاعات مربوط به بسته‌های فعال سیم‌کارت نمایش داده می‌شود.
• خرید بسته : در این بخش پیشنهادهای متنوعی به مشترکین ارایه می‌شود تا بتوانند از میان آنها بهترین انتخاب را با توجه به نیاز خود داشته باشند.
• شارژ عادی: مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری می‌توانند با استفاده از شارژ عادی، سیم‌کارت خود را به‌صورت مستقیم شارژ کنند.
• شارژ شورانگیز: مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری می‌توانند با استفاده از شارژ شورانگیز رایتل، شارژ بیشتر دریافت کنند.
• پرداخت صورت حساب : مشترکین سیم‌کارت دائمی می‌توانند صورت‌حساب خود را مشاهده و پرداخت کنند.
• سرویس‌های من : با انتخاب گزینه سرویس‌های من، می‌توانید سرویس مورد نظر خود مانند تماس‌های از دست رفته، راینواز، رومینگ بین‌الملل، کنفرانس تلفنی، انتظار تماس، حفظ تماس فعلی و غیره را فعال / غیرفعال کنید.
• سرزمین تخفیف : رایتل در راستای قدردانی از مشتریان وفادار خود و ارج نهادن به ایشان، با همکاری شرکت‌های بزرگ و توانمند، هدایای جذاب و شگفت انگیز ارائه می‌دهد.
• مدیریت سیم‌کارت : با ورود به قسمت مدیریت سیم‌کارت، انجام عملیاتی از قبیل ریز ارتباطات، مشاهده و ویرایش اطلاعات سیم‌کارت‌ها، تبدیل سیم‌کارت، مجوز ترابرد، درخواست مسدودی سیم‌کارت و غیره به آسانی امکان‌پذیر است.
سوالات متداول دانلود رایتل من برای ایفونبرای دانلود رایتل من برای ایفون باید اشتراک سیب ایرانی تهیه کنم؟ در صورتی که قصد دانلود نسخه ویژه برنامه رایتل من را دارید باید ابتدا اشتراک سیب ایرانی تهیه نمایید، اما برای دانلود نسخه وب رایتل من می‌توانید این برنامه را به صورت رایگان دانلود نمایید

تفاوت نسخه PWA و Native چیست؟ با دانلود نسخه ویژه (Native) رایتل من محدودیتی در برنامه وجود ندارد و برای دانلود این نسخه نیاز دارید ابتدا اشتراک سیب ایرانی تهیه نمایید، اما نسخه وب (PWA) این برنامه به صورت رایگان در دسترس شما قرار دارد

برنامه رایتل من برای چه سیستم عامل‌هایی منتشر شده است؟ این برنامه در حال حاضر برای سیستم‌عامل های ios و اندروید در دسترس کاربران قرار دارد

نظر و امتیاز

3.8

از 6 امتیاز

1401/7/6 18:20

مممنون دنبالش بودم

1399/8/29 11:08

😍😍😍😍⭐️⭐️

1400/4/24 17:02

برنامه هاتون عالین

1399/9/22 19:30

پشتیبانی

تلفن : 0219202000000

ایمیل : pr@rightel.ir

وب سایت : https://www.rightel.ir