دانلود بازی هک شده SpongeBob Adventures برای آیفون | SpongeBob Adventures: In A Jam Hack

این نرم افزار به دلیل مشکل درون برنامه ای موقتا در دسترس نمی باشد.

0 نظر
0.0
تعداد دانلود
21
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
312
MB
نسخه مجاز IOS
8
به بالا
نسخه
2.8.1
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

قطعا همه‌ی ما با مجموعه‌های جذاب و ماجراجویانه باب اسفنجی آشنا هستیم و خاطراتی نیز داریم. اکنون می‌توانید همراه کاراکترهای دوست داشتنی در بازی SpongeBob Adventures: In A Jam تجربه‌ای سرگرم‌کننده داشته باشید.
‏‏برای رفتن به یک ماجراجویی شگفت انگیز با باب اسفنجی و دوستانش آماده شوید! آخرین طرح پلانکتون برای دزدیدن فرمول مخفی کربی پتی نتیجه معکوس زیادی داشته است زیرا نقشه‌ی او در این راه شکست می‌خورد و این‌بار عواقب آن زندگی همه را تحت تاثیر قرار می‌دهد و باعث یک آشوب بزرگ در شهر Bikini Bottom می‌شود. زیرا با فرار عروس‌های دریایی، تمام مکان‌ها و اجسام به مواد صورتی رنگ (Jam) حاصل از آن‌ها آغشته می‌شوند و این مسئله باعث ازکارافتادن تمام فعالیت‌های شهر می‌شود.
اکنون این به شما و باب اسفنجی، به همراه دوستان جدید و قدیمی بستگی دارد که بازسازی و نظم را به Bikini Bottom و Beyond بازگردانید!

این بازی با دارا بودن کیفیت فوق‌العاده و تجربه بصری مشابه با انیمیشن باب اسفنجی و همچنین گیم‌پلی ماجراجویانه جزو محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین موبایل به‌شمار می‌آید.

استور سیب ایرانی نسخه مود شده این بازی جذاب را برای کاربران گرامی قرار داده است، تنها با فعال‌سازی اشتراک ویژه می‌توانید آن را در گوشی آیفون خود نصب نمایید و از این تجربه جذاب لذت ببرید!
ویژگی نسخه مود شده:
امکانات نامحدود > به جای کاهش افزایش می یابد.
 

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز

برنامه های مشابه