خوش‌اقبال (دبرنای آنلاین) | khosh eghbal (daberna online)

1 نظر
5.0
تعداد دانلود
197
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
12
به بالا
نسخه
2.4
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

اگر تا به حال بازی دبرنا را تجربه کرده باشید و این بازی را انجام داده باشید بازی خوش اقبال می‌تواند تجربه جدید و جذابی را برای شما بسازد. گیم پلی بازی با سادگی و جذابی بازی دبرناست. شما در خوش اقبال کارتی در اختیار دارید و باید شماره‌های اعلام شده را در کارت خود پیدا کنید.

هر کارت سه خط متفاوت دارد و هر زمان که خط اول کامل شد باید با زدن دکمه تک خط کامل شدن خط اول خود را اعلام کنید. همچنین وقتی دو خط کامل شود هم باید از طریق دکمه دو خط اعلام کنید و در نهایت و با تکمیل سه خط هر کارت می‌توانید با اعلام دبرنا بازی را به پایان برسانید.

گرچه بازی به همین سادگی انجام می‌شود اما برنده شدن و جزو کسانی که تک خط و دو خط و دبرنا شده‌اند قرار گرفتن کار مشکلی است. چرا که فقط سه نفر اولی که به هر کدام از این حالت‌ها برسند می‌توانند در رتبه بندی جایگاهی برای خود پیدا کنند

این بازی از گرافیک زیبا و چشم نوازی بهره می‌برد و طراحی بسیار خوب و جذابی دارد. صدا گذاری بازی هم قابل قبول و راضی کننده است. گرافیک خوب و صدا گذاری و فضای مناسب بازی می‌توانند کاربر را ساعت‌ها در بازی و مشغول به بازی نگهدارند.

بازی علاوه بر همه ویژگی‌های ذکر شده داستان کوتاه و کوچکی هم روایت می‌کند که باعث جذابیت چند برابری بازی می‌شود. کاراکتر موجود در بازی که همراه بازیکن است به خوبی با کاربر ارتباط برقرار می‌کند و با انیمیشن‌های جالب و دیالوگ‌های جذاب و با مزه خود کاربر را مجذوب میکند.

می‌توان خوش اقبال را جزو بازی‌های خوش ساخت حال حاضر بازار دانست. بازی‌ای که المان‌های خلاقانه و پتانسیل زیادی برای محبوبیت دارد.

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1400/3/6 10:49

خيليييي خوبه