آدرس | address

خرید، فروش و اجاره خانه
0 نظر
0.0
تعداد دانلود
527
بار
هزینه
رایگان
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
9
به بالا
نسخه
1.0
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

تصور کنید اگر قرار باشد بصورت حضوری به هریک از محله‌های تهران مراجعه کرده و خانه به خانه در جستجوی ملک دلخواه باشید به چه میزان زمان احتیاج دارید. در آدرس بستری فراهم کرده‌ایم تا مشخصات کامل و دقیق هر خانه را بررسی کرده و انتخابی مطمئن داشته باشید.
درصد زیادی از زمانی که برای انتخاب خانه صرف می‌شود، برای بررسی گزینه‌هایی است که اگر در ابتدا اطلاعاتی درباره آنها داشته باشیم احتمالا به بازدید آنها نمی‌رفتیم. اطلاعات موجود در آدرس، کمک می‌کند تا افرادی که قصد انتخاب خانه دارند به بازدیدهای بهتری بروند، بازدیدهایی که در بررسی اولیه مورد پسند بوده و ارزش بازدید حضوری دارند.
آدرس، تیمی از کارشناسان معماری دارد که بعد از درخواست مالک یا مشاور املاک، به محل اعزام شده و اطلاعات کاملی از خانه‌ها را برداشت می‌کنند،
عکس از تمام فضاهای خانه، ترسیم موقعیت اتاق‌ها و پلان، ثبت جزئیات واحد و ساختمان بخشی از 140 مورد اطلاعاتی است که در بازدید کارشناسان آدرس ثبت می‌شود.
در این سایت برداشت‌های شخصی مانند نورگیر عالی، موقعیت بی‌نظیر و سایر موارد وجود ندارند، در عوض هر خانه هویت مشخصی داشته و با اطلاعات کامل آن معرفی می‌شود تا انتخابی بر مبنای اطلاعات صورت گیرد.

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز

پشتیبانی

تلفن : 02128111016

وب سایت : https://address.ir