انجام کارای بانکی دیگه به اون سختی نیست!

شاید این روزها یکی از مهم‌ترین نیازها در حوزه فناوری استفاده از اپلیکیشن‌های بانکی است، این برنامه‌ها در صورتی که توانایی ساده کردن انجام امور بانکی را داشته باشند یکی از مفید ترین برنامه‌ها در تلفن همراه شما خواهند بود، در این مقاله یکی از برترین اپلیکیشن‌های بانکی را با هم بررسی خواهیم کرد.

 

اپلیکیشن موبایلت محصول جدید بانک سامان است که امکانات بسیاری در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، توسعه دهندگان این اپلیکیشن با تحقیق کامل بر روی نیاز کاربران سعی کردند تمامی امکانات مختلف جهت تسریع امور بانکی را در این برنامه قرار دهند، همراه بانک موبایلت می‌تواند تمامی امور بانکی شما را به راحتی انجام داده و شما را از هر برنامه دیگری بی نیاز سازد، در ادامه به دلایل موضوع می‌پردازیم.

 

نمایش تراکنش‌های حساب به صورت کامل

شما در بخش داشبور حساب می‌توانید موجودی و تراکنش‌های اخیر را مشاهده نمایید، اما این پایان کار نیست، در صورتی که قصد دارید به صورت دقیق‌تری از تراکنش‌های حسابتان اطلاعات داشته باشید می‎توانید در این بخش جزییات تراکنش‌های حساب خود را با تفکیک واریز، برداشت و ... مشاهده نمایید.

 

انتقال وجه با انواع روش‌ها

یکی دیگر از امکانات این همراه بانک قابلیت انتقال وجه به روش‌های مختلف است، شما با این برنامه می‎توانید از انواع روش‌های واریز وجه مانند کارت به کارت، سپرده، پایا و ساتنا استفاده کنید، برای استفاده از این امکان نیازی نیست حساب مبدا از بانک سامان باشد، شما می‎توانید با هر حسابی از هر بانکی تجربه انتقال وجه آسان داشته باشید.

 

قابلیت خرید شارژ و پرداخت قبوض

یکی دیگر از امکاناتی که این برنامه در اختیار شما قرار خواهد داد قابلیت خرید شارژ و پرداخت قبوض به صورت آنلاین است، برای انجام این امور دیگر نیازی نیست از اپلیکیشن‌های مختلف استفاده کنید، شما می‌توانید در کمترین زمان با همراه بانک موبایلت شارژ خریداری کرده و یا قبوض مختلف را به صورت آنلاین و در لحظه پرداخت نمایید.

 

امنیت کاربران حفظ خواهد شد

اپلیکیشن‌های بانکی به علت حیاتی بودن اطلاعاتی که در آنها قرار دارند همواره نیازمند امنیت بالایی بودند، اپلیکیشن موبایلت این موضوع را درک کرده و تمام اقدامات اساسی برای حفظ امنیت و اطلاعات کاربران را به کار برده است، این برنامه به روش‌های بیومتریک مجهز است، پس می‌توانید با خیال راحت نسبت به حفظ امنیت اطلاعات خود از این اپلیکیشن استفاده نمایید.

 

برای دانلود موبایلت برای ایفون می‌توانید همین حالا از اپ استور سیب ایرانی اقدام نمایید.