با این بازی اطلاعات عمومیت رو محک بزن!

اگر به محک زدن خودتان علاقه دارید و فکر می‌کنید می‌توانید در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشید این مقاله معرفی را از دست ندهید.

برنامه‌ها و مسابقات بسیاری جهت محک زدن سطح اطلاعات عمومی افراد ساخته شده که اکثر آنها مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است، یکی از محبوب‌ترین این مسابقات Jeopardy نام دارد که در کشور آمریکا پخش میشد، این برنامه مورد استقبال بسیاری از مخاطبین قرار گرفت، خبر خوش این است که شما می‎توانید اپلیکیشن رسمی این مسابقه را دانلود کرده و به آن دسترسی داشته باشید.

در این اپلیکیشن افراد زیادی در مسابقات مختلف شرکت می‌کنند که شما می‌توانید با آنها به صورت آنلاین بازی کرده و با سوالات مختلف خود را به چالش بکشید.

این بازی شامل بخش‌های مختلفی می‌شود که شما می‌توانید با توجه به علاقه و مهارت خود در آنها شرکت کرده و مسابقه دهید.

یکی از امکانات خوب این بازی قابلیت آفلاین بودن این بازی است، شما می‌توانید در هر زمان به صورت آفلاین از بازی استفاده کرده و به سوالات پاسخ دهید.

بازی Jeopardy به شما کمک می‌کند ذهن خود را به چالش کشیده و سطح اطلاعات عمومی خود را افزایش دهید، همچنین با چاشنی سرگرمی همزمان از بازی لذت ببرید.

گیم پلی این بازی بسیار کاربرپسند و محبوب است، به نحوی که با وارد شدن به این برنامه به سرعت با آن ارتباط برقرار خواهید کرد.

این بازی 170 مگابایتی نیازمند Ios 13 به بالا می‌باشد، Jeopardy را همین حالا از اپ استور سیب ایرانی دانلود و نصب نمایید.