سلفی هاتو خلاقانه بساز!

عکس‌ها بخش بزرگی از خاطرات ما را تشکیل می‌دهند، آنها خاطرات گذشته را تازه کرده و مارا در زمان به گذشته می‌برند، برای اینکه بتوانیم عکس‌های زیبایی ثبت کنیم نیاز به برنامه‌های مناسبی برای این کار داریم، یکی از این برنامه ها Snow نام دارد، این برنامه توسط حدود 200 میلیون نفر در سرتاسر جهان استفاده شده، همین آمار نشان می‌دهد که این برنامه امتحان خود را پس داده است، در ادامه سعی می‌کنیم کمی بیشتر به بررسی این برنامه بپردازیم.

 

ویرایش عکس‌های سلفی با افکت‌های مختلف و زیبا

با این برنامه می‌توانید به بهترین حالت عکس‌های سلفی خود را ویرایش کنید، این برنامه شامل افکت‌های زیادی می‌شود که شما می‌توانید از آنها برای زیبا و خلاقانه کردن عکس‌های سلفی خودتان استفاده کنید، هر کدام از این افکت و فیلتر‌ها حال و هوای جدیدی به عکس شما خواهند داد، از استفاده آنها شگفت زده خواهید شد.

 

ویرایش قسمت‌های مختلف صورت

با این برنامه به راحتی می‎توانید اعضای مختلف صورتتان را به آنچه می‌خواهید تغییر دهید، بینی خود را کوچک کنید، فک‌های خود را برجسته‌تر کنید، گونه‌های خود را لاغرتر کنید و حتی چشم‌های خود را برای رنگ و اندازه تغییر دهید، این اتفاق به راحتی و با چند کلیک اتفاق خواهد افتاد.

 

ساخت ویدیو‌های مختلف و اضافه کردن موسیقی

شما می‌توانید عکس‌های خود را به صورت ویدیو در آورده و روی آنها موسیقی بگذارید، همچنین در این برنامه شما می‌توانید عکس‌ها و ویدیوهای خود را به راحتی ذخیره کرده و آنهارا به اشتراک بگذارید.