با این بازی هوشت رو به چالش بکش!

افراد زیادی هستند که علاقه زیادی به بازی‌های معمایی و ماجراجویی دارند، این دسته از گیمرها واقعا تحسین برانگیز هستند، اگر شما هم جزو این دسته هستید به شما تبریک می‌گوییم، این مقاله مورد علاقه شما خواهد بود.

در دنیای رنگارنگ بازی‌ها شرکت‌های کمی هستند که علاقه دارند خلاف قوانین مرسوم عمل کنند و اتفاقات جدیدی رقم بزنند، خوشبختانه این بازی‌ها موفق بوده‌اند و زمان ثابت کرده که گیمرها همواره به این خلاف مسیر آب شنا کردن واکنش خوبی نشان داده‌اند، voxel agent  یکی از همین مجموعه‌هایی است که با تغییر دادن برخی از ویژگی‌های بازی سعی کرده یک بازی متفاوت اما بی‌نظیر را طراحی کند، بازی The Gardens Between با توجه به قیمت 4.99 دلاری دانلود بسیار بالایی در استور‌های گوگل پلی و اپ استور داشته و همین آمار نشان می‌دهد سازندگان این بازی کار خود را به خوبی انجام داده‌اند.

این بازی در سال 2018 منتشر شد و در همین مدت نسبتا کم واکنش‌های مثبت زیادی به همراه داشت، در ادامه سعی می‌کنیم بیشتر به بررسی این بازی جذاب بپردازیم.

دو دوستی که از کودکی با هم بزرگ شده‌اند حالا در یک کلبه درختی نمایش داده می‌شوند، در این کلبه درختی اما اتفاق عجیبی رخ می‌دهد، آرینا و فرندیت که دو شخصیت اصلی بازی هستند ناگهان به دنیایی پر رمز و راز سفر می‌کنند، دنیایی که پر از رمز و راز و اتفاقات عجیب است، این دو شخصیت به جزیره‌های مختلفی سفر می‌کنند که برای رد کردن هر کدام از این جزیره‌ها به کمک شما نیاز دارند، باید کنترل زمان را به دست بگیرید و سعی کنید پازل‌های بازی را حل کنید.

استودیو بازی سازی voxel تمام تلاش خود را برای جذابیت هرچه بیشتر این بازی انجام داده، از گیم پلی جذاب بازی گرفته تا گرافیک فوق‌العاده همه و همه به ما حس یک بازی با کیفیت و فوق‌العاده را می‌دهند، در این بازی حتی به کوچکترین جزییات هم توجه شده، افکت‌هایی صوتی بازی، ترتیب مراحل و داستان جذاب شما را برای بازی کردن طولانی مدت این بازی ترغیب می‌کند.

این بازی برای چه سیستم‌عامل هایی عرضه شده

بازی The Gardens Between به دلیل محبوبیت بسیاری که در زمان کوتاهی به همراه داشت این بازی را برای سیستم عامل های مختلفی منتشر کرد.

این بازی در اپ استور به قیمت 4.99 دلار است که شما می‌توانید از اپ استور سیب ایرانی این بازی را به صورت رایگان دانلود نمایید.