با هوش مصنوعی هر عکسی میخوای بساز!

احتمالا شما اخبار هوش مصنوعی به گوشتان خورده باشد، این تکنولوژی مدتی می‌شود که پیشرفت چشمگیری داشته و تغییرات بزرگی در خود داشته است، در این مقاله می‌خواهیم یکی از برنامه‌های مربوط به هوش مصنوعی که را به شما معرفی کنیم که می‌تواند عکس‌های فوق‌العاده‌ای را با توجه به نیاز شما برایتان بسازد، پس با همراه باشید.

همانطور که در بالا اشاره کردیم، هوش مصنوعی به تازگی عملکرد خوبی از خود نشان داده است، باهوش‌تر، پیشرفته‌تر و پراستفاده تر از همیشه، خوشبختانه این موضوع در حوزه محتوای تصویری هم صدق می‌کند، هوش مصنوعی می‌تواند دستورات شما را بخواند، متوجه شود و با توجه به آن محتوای تصویری مورد نظرتان را طراحی و خلق کند.

یکی از برنامه‌هایی که با استفاده از هوش مصنوعی امکانات مختلفی برای خلق تصاویر حیرت‌آور در اختیار شما می‌گذارد Dreamerland است، این برنامه می‌تواند دستورات مختلف شما را متوجه شود و همان‌را روی تصویر اعمال کند، کار با این برنامه بسیار راحت است، برای اینکه بخواهید این برنامه عکس مورد نظرتان را طراحی کند تنها باید یکی از استایل‌های برنامه را انتخاب کنید و سپس پرامپت یا دستور مورد نظرتان را به او بگویید، این برنامه با الگوریتم و مدل‌های پیشرفته خود در کمتر از یک دقیقه خواسته شما را عملی می‌کند، حیرت‌آور است.

بگذارید بیشتر به این بخش جذاب کار با برنامه بپردازیم، برای مثال ما می‌خواهیم این برنامه عکسی از یک راکون در حال گیتار زدن را طراحی کند، کافیست در ابتدا استایل مورد نظر را انتخاب کنیم، سپس در قسمت ورودی پرامپت، دستور زیر را وارد می‌کنیم.

A raccoon playing guitar

ما به زبان انگلیسی گفتیم که برای ما راکونی طراحی کند که در حال گیتار زدن است، و سپس این برنامه در کمترین زمان این کار را برای ما انجام خواهد داد.

متاسفانه در حال حاضر برنامه‌های هوش مصنوعی از زبان فارسی به خوبی پشتیبانی نمی‌کنند، به همین دلیل برای دستورات خود باید از زبان انگلیسی استفاده کنید.

این برنامه همچنین امکانات دیگر نیز به شما ارائه می‌دهد که گفتن آنها خالی از لطف نیست

شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید عکس خود را در برنامه آپلود کرده و به برنامه بگویید تا آنرا به صورت کارتونی به شما برگرداند.

می‌توانید استایل عکس های خود را به راحتی تغییر دهید و عکس‌های جالبی دریافت کنید

برای استفاده از این برنامه نیاز به پرداخت درون‌برنامه‌ای دارید، اما می‌توانید این برنامه را از اپ استور سیب ایرانی به صورت رایگان دانلود و نصب نمایید.