نسل بشریت را نجات بده!

ربات رو هوشمندانه هدایت کن

BE-A Walker – ربات پیشرفته عنوانی بی نظیر از یک بازی متفاوت و بسیار خوش ساخت از دسته عناوین اکشن و ماجرایی است که به صورت یک بازی پولی با قیمت 2.99 دلار در اپ استور اکنون رایگان در سیب ایرانی نصب کنید.

بازی BE-A Walker ماجرایی جالب و هیجان انگیز را از یک رخداد آینده نگرانه بازگو می کند. داستان بازی به آینده ای مربوط می شود که در آن کره زمین دیگر سیاره ای برای زندگی کردن نیست و تمام شدن منابع غذایی در این سیاره باعث شده تا انسان ها به فکر مهاجرت کردن به سیارات دیگر بی افتند. بعد از مدت ها تلاش، آن ها بالاخره یک سیاره بسیار شبیه به زمین پیدا می کنند که در آن پر از جنگل و کوهستان است و سطح آن شباهت زیادی به زمین دارد و در مقایسه با دیگر سیارات، ایده آل ترین مکان برای زندگی انسان ها به شمار می رود. اما این سیاره که Eldorado نام دارد دو مشکل اساسی دارد. یکی اتسمفر آن است که دارای گازهایی سمی بوده و برای تنفس معمولی انسان ها ساخته نشده است و انسان ها نمی توانند بدون تجهیزات لازم به این سیاره سفر کنند. اما مشکل دوم که مشکلی بزرگ تر است، چیزی است که چالش اصلی آدم ها برای سفر به این سیاره می باشد. مشکل دوم، حضور موجوداتی نسبتاً هوشمند مثل انسان ها به عنوان ساکنین این سیاره است که به محض اینکه متوجه حضور انسان ها با کمک سلاح هایی پیشرفته به آن ها حمله ور می شوند.

ر بازی BE-A Walker از جایی که انسان ها نمی توانند به صورت عادی مثل موجودات ساکن در این سیاره با آن ها مقابله کنند، دست به ابتکار زده و از یک ربات هوشمند و پیشرفته برای این کار استفاده می کنند. این ربات Biped Enhanced Assault Walker نام دارد که به اختصار BE-A Walker نامیده می شود. این ربات بسیار بزرگ بوده و می بایست توسط یک شخص کنترل شود که شما در نقش کنترل کننده آن هستید. BE-A Walker به انواع سلاح های پیشرفته مجهز شده و مقاومت بالایی نسبت به حملات دشمنان دارد. حالا در این بازی شما باید در نقش کنترل کننده این ربات، به مقر دشمنان حمله کرده و آن ها را نابود کنید تا هر تهدیدی برای انسان ها وجود دارد را سرکوب کرده باشید. انسان ها کلونی خود را در این سیاره ساخته و زندگی آن ها را تهدیدی بزرگ به خطر انداخته و این فقط شما هستید که می توانید از انسان ها محافظت کرده و با کمک این ربات پیشرفته، دشمنان را نابود کنید. اما جذابیت بازی اینجاست که دشمنان شما نیز از تجهیزات مشابهی برخوردار هستند. شما می توانید در ابتدای بازی مشخص کنید که می خواهید با کدام سمت باشید! می خواهید در نقش ساکنین این سیاره از سرزمین های انحصاری خود دفاع کنید یا در نقش نماینده بشریت، برای انسان ها بجنگید و مکانی جدید برای زندگی آن ها بسازید! بازی BE-A Walker بسیار گرافیکی بوده و طراحی های بسیار خوبی به نسبت حجم نه چندان زیادش دارد. این بازی خشونت نسبتاً زیادی دارد و در آن انفجار، خون ریزی و زد و خوردهای زیادی وجود دارد که باعث می شود حس و حال خیلی اکشن و مهیجی برای بازیکنان فراهم شود. اگر به دنبال یک بازی متفاوت و گرافیکی و بسیار سرگرم کننده هستید، BE-A Walker رادر سیب ایرانی دست ندهید