جلوه خاصی به اینستاگرامت بده!

.Grid Post پریمیوم

به کمک نسخه پریمیوم اپلیکیشن Grid Post به راحتی می توانید تصاویر دلخواهتان را به قطعات کوچک تر تبدیل کرده و  جلوه خاصی به صفحه اینستاگرامتان اختصاصی دهید !

اگر در بعضی پیج های  اینستاگرام دیده باشید بعضی ها یک عکس را به چندین تصویر کوچک تبدیل کردند و هر تصویر کوچک خودش یک پست به حساب می آید که در نهایت این تصاویر کوچک تر وقتی کنار هم قرار گرفتند یک عکس را کامل کردند ! این عملیات را دقیقا به کمک این اپلیکیشن فوق العاده می توانید انجام دهید و حتی یکی از قابلیته ای دیگر این اپلیکیشن تبدیل تصاویر عریض  شما به چندین پست می باشد که می توانید در اینستاگرام یک پست چند تصویری بگذارید که هر عکس کامل کننده یک طرف تصویر می باشد .

تمامی دمو های قابلیت های این اپلیکیشن را می توانید در خود اپ به صورت ویدیویی ببینید و هر مدلی که دوست داشتید را به راحتی ایجاد و در اکانت اینستاگرامتان آپلود نمایید .

امکانات اپلیکیشن Grid Post :
1. می توانید 5 نوع  تصویر شبکه ای  ایجاد کنید: 3X5 ، 3X4 ، 3X3 ، 3X2 و 3X1

2. قالب های کلاژ عکس شگفت انگیز برای ایجاد طراحی منحصر به فرد خوراک اینستاگرام.

2. برنامه به شما امکان می دهد تا افکت های سرگرم کننده و سبک های مختلف شبکه را اضافه کنید.

3. شما همچنین می توانید رنگ های مختلف را روی پوشش ها و سبک های شبکه اعمال کنید.

4. عکس خود را بزرگ یا کوچک کنید

5. برنامه به شما پیشنهاد می دهد تا بتوانید به راحتی یک به یک تصویر را بارگذاری کنید.

6. تصاویر بزرگ و تصاویر بنر را در اینستاگرام ایجاد کنید.

7.  تصاویر شبکه ای از  عکس های مربع غول را در اکانت اینستاگرامتان اپلود کنید

تصاویر پانوراما برای اینستاگرام:

Photo Grid به شما امکان می دهد یک پست قابل پاک کردن برای instagram ایجاد کنید. تصاویر پانورامای بزرگ را به تعداد قطعات مربع بریده و با ویژگی جدید آلبوم چرخ فلک اینستاگرام در instagram بارگذاری کنید. محصول پانوراما بهترین و سریع ترین برنامه قابل کشیدن برای instagram است. فقط کافیست عکس را از گالری انتخاب کنید تا تعداد قطعات مربع را انتخاب کنید و اکنون همه قطعات آماده بارگذاری هستند.

شبکه های عکس با ویژگی های ویرایش عکس:

- 55+ فیلتر عکس خیره کننده بر روی عکس خود اعمال کنید.

- 120+ پوشش خلاقانه اعمال کنید.

- متن خود را به عکس های خود اضافه کنید

- اضافه کردن 2000+ آثار هنری ، قلم ها و برچسب ها.

- علامت یا آرم خود را اضافه کنید

عکس کلاژ:

Photo Collage بهترین ویژگی برای طراحی خوراک پروفایل اینستاگرام است. Grid Post شما را برای استفاده و الگوهای طرح کلاژ عکس آماده و حرفه ای آماده می کند. شما فقط باید عکس های خود را در کلاژ اضافه کنید و برنامه کلاژ بزرگ شما را به تعداد عکس های مربع تقسیم می کند. این یک ویژگی سریع و سریع برای پست خوراک شبکه پازل اینستاگرام است. Grid Post برای هر موقعیتی مانند تولد ، سال نو ، کریسمس ، بهار ، هالووین ، Festa Junina ، Diwali ، فروش ، سالگرد ، روز ولنتاین ، تابستان ، پاییز و موارد دیگر الگوهای کلاژ دارد.

نحوه فعال سازی هک :‌

پس از اجرای اپلیکیشن از بالا سمت راست روی ایکون تاج کلیک کرده و Purchase بزنید ، وقتی فرم ورود اپل ایدی نمایش داده شد آن را کنسل زده تا هک اپلیکیشن فعال شده و قابلیت های پولی برای شما باز شود .
دقت کنید به راحتی میتونید قالب های Pro رو دانلود و استفاده کنید !