بهترین ادیتور ویدیو آیفون!

تدوینگر جیبی حرفه ای

قبل از اینکه در مورد برنامه های ادیت فیلم حرفه ای ایفون صحبت کنیم باید این نکته را یادآور شویم که هر شخصی که در حیطه تولید محتوا فعالیت میکند در نهایت تعدادی برنامه ی خاص را برمیگزیند و با انها به ادامه کار میپردازد.ویژگی اکثر این برنامه که توسط تعداد زیادی از اشخاص انتخاب میشوند این است که قابل دسترس و آسان میباشند و به کارهای روزانه سرعت میبخشند.

همانظور که میدانید برای رشد صفحات کاری در فضای مجازی باید در مورد موضوعاتی صحبت کنید که این موضوات قابلیت جذب مخاطب داشته باشد.شاید بپرسید این موضوعات را از کجا پیدا کنیم؟نکته ی دیگر این است که برای یافتن موضوعات جذاب میتوانید از سایت https://answerthepublic.com/ استفاده کنید.این سایت اطلاعات را از موتور های جستجو پیدا میکند و به شما تحویل میدهد و با این کار شما درک بهتری از نیازهای مخاطبین خواهید داشت.

پس از اینکه موضوع خود را پیدا کردید برای گسترش کسب و کارتان دیر یا زود نیاز به برنامه های ادیت ویدئویی خواهید داشت چون همانطور که میدانید پست های ویدئویی مخاطبین بیشتری خواهند داشت.

از آنجایی که اینستاگرام بستر بسیار مناسبی برای انواع مشاغل فراهم کرده است واضح است که اکثر کسب و کارهای امروزی شروع فعالیت مجازیشان در این پلتفرم است و یکی ازبهترین  برنامه های ادیت فیلم برای اینستاگرام در ایفون برنامه مهیج viva video نسخه pro آن است.برای دانلود ویوا ویدیو برای آیفون میتوانید به اپلیکیشن سیب ایرانی بروید و در قسمت جستجو viva video را سرچ کنید و نسخه هک شده آن که میتوانید به تمامی امکانات آن دسترسی داشته باشد را دانلود کنید.

رابط کاربری این برنامه بسیار جذاب است و هر شخصی میتواند به آسانی به ساخت ویدئو های مهیج با این برنامه بپردازد.

همانطور که میدانید برای دانلود نسخه pro این برنامه از اپ استور هزینه اشتراک بپردازید و با سیب ایرانی میتوانید این برنامه و خیلی از برنامه های دیگر که در اپ استور رایگان نیستند را به صورت رایگان دانلود کرده و لذت ببرید.

کد تخفیف سیب ایرانی:  viva