Poesie: برنامه شعر روزانه | Poesie: The Daily Poetry App

2 نظر
5.0
تعداد دانلود
14
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
13
به بالا
نسخه
14.49
نسخه Native
نسخه رایگان (pwa)
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

به Poesie خوش آمدید!
Poesie پورتالی به دنیای شعر است. ما هزاران شعر کلاسیک و معاصر را با بسیاری از راه های کاوش ، کشف و تعامل در جیب شما قرار می دهیم.
چه چیزی شعر روزمره ما را خاص می کند؟
• ما هر هفته یک شاعر جدید را برجسته می کنیم ، که بین شعر کلاسیک و شعر معاصر متناوب است.
• شعرهای برجسته شامل تارهای اطلاعاتی ، ضبط های صوتی و کارهای هنری عالی برای کمک به تنظیم روحیه است.
• همه شعرهای ما تعاملی و اجتماعی است. می توانید خطوط را برجسته کنید ، ضبط ها را اضافه کنید و با سایر کاربران بحث کنید.
• اشتراک شما از شعر معاصر پشتیبانی می کند. ما با ناشران همکاری کرده ایم تا بخشی از هر فروش به شاعران برجسته ما اختصاص یابد. به جامعه رو به رشد عاشقان شعر ما بپیوندید و امروز کشف و خواندن شعرهای بیشتر را شروع کنید!
گزینه های اشتراک برای استفاده از Poesie عضویت پولی لازم است. ما از هزینه های عضویت استفاده می کنیم تا Poesie را فعال نگه داریم و به شاعران برجسته خود کمک کنیم.
هر عضو جدید به یک پیش نمایش رایگان از برنامه دسترسی می یابد، بنابراین شما می توانید برنامه را بررسی کنید و ببینید آیا این برنامه برای شما مناسب است یا خیر. پس از خرید اشتراک ، می توانید هر وقت خواستید آن را لغو کنید.
به دنبال پیش نمایش رایگان شما ، ما دو سطح دسترسی داریم.
(1) ماهانه - 1.99 دلار در ماه
(2) سالانه - 14.99 دلار در سال
لطفا توجه داشته باشید: اگر نمی خواهید اشتراک خود را حفظ کنید ، مطمئن شوید که 24 ساعت قبل از دوره اشتراک بعدی لغو می کنید تا هزینه ای برای شما در نظر گرفته نشود.
 
ویژگی های بیشتر:
علاوه بر مجموعه های منظم روزانه شعر ، ویژگی های بیشتری را برای کمک به شما در کشف و تعامل ارائه می دهیم.
• Profiles - با استفاده از نمایه Poesie خود ، کارهای مورد علاقه خود را ذخیره کرده و دوباره مرور کنید. همچنین براساس تنظیمات برگزیده خود ، توصیه های هفتگی دریافت خواهید کرد.
• کتابخانه ها - در کتابخانه های هزاران شعر کلاسیک و معاصر ما کاوش کنید. ما همچنین یک مجموعه داستان کوتاه داریم.
• برنامه ها - مجموعه برنامه های شعر ما به شما کمک می کند تا فرهنگ ها ، ادوار و مضامین مختلف تاریخ شعر را به شما معرفی کنیم.
 
کتابخانه های ما
شعر کلاسیک: کتابخانه شعر کلاسیک ما شما را از طریق بزرگترین شعر نوشته شده راهنمایی می کند. ما برای هر شاعری که معرفی می کنیم ، مجموعه ای از شعرها را برای کمک به شما در یادگیری و کشف کار آنها آماده می کنیم. همچنین می توانید با برنامه های شعر ما تاریخ شعر را کاوش کنید ، شعر را با توجه به حالت و ژانر جستجو کنید و حتی داستان کوتاه بخوانید.
شعر معاصر: ما خوشحالیم که بهترین شعرهای منتشر شده امروز را برای شما آورده ایم. کتابخانه شعر معاصر ما از اولین انتشارات گرفته تا آثار برنده جایزه پولیتزر را شامل می شود و شاعرانی از کشورهای مختلف را در بر می گیرد. ما به همه شاعرانی که با سهمی از همه خریدهای اشتراک کار می کنیم ، پیشنهاد می دهیم - بنابراین بخشی از اشتراک شما مستقیماً به حمایت از شعر معاصر می رود.
شعر جامعه: ما یک کتابخانه جامعه در دسترس داریم تا شعرهای خود را بارگذاری کنید و توسط کاربران دیگر شعر بخوانید ...
همچنین می توانید موارد ضبط شده را بگذارید ، نظر دهید و خطوط موردعلاقه خود را روی شعرهای مختلف برنامه برجسته کنید. ما هر ماه شعرها و برنامه های جدید اضافه می کنیم.

 

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1399/8/14 13:32

por az sheraye khobe

1399/11/6 01:39

جالبه

پشتیبانی