قطعات موبایل پارس تل | Parstell

کیفیت اتفاقی نیست
1 نظر
5.0
تعداد دانلود
14
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
1
به بالا
نسخه
1.0.0
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

فروشگاه پارس تل فعالیت خود را در اواخر سال 86 با هدف ارائه بهترین کالاها و خدمات آغاز کرد و توانست در مدت زمان کوتاهی جایگاه ویژه ای نزد مشتریان خود پیدا کند.

هدف اولیه فروشگاه پارس تل جلب رضایت کامل مشتری با ارائه بهترین و با کیفیت ترین برند ها میباشد. هدف ما تبدیل شدن به فروشگاهی است که افراد، از هر قشر و صنفی که باشند بتوانند نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن در آن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند.

فروشگاه پارس تل مفتخر است به عنوان فروشگاه تخصصی در حوزه قطعات موبایل سبد کاملتری را در اختیار مشتریانش قرار داده و بیش از پیش رضایت خاطرشان را جلب نماید.

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروش جانبی این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

فروشگاه پارس تل سعی بر ان کرده است که بتواند بهترین قیمت را با توجه به بهترین کیفیت ارائه نماید و هیچ گاه کیفیت را فدای قیمت نکرده است.امیدواریم در اینده نزدیک بتوانیم سبد کامل از کلیه لوازم مورد نیاز موبایل ارائه نماییم.

نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما ما را خدمت رسانی بهتر یاری میکند.

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1399/8/20 11:42

👌🏼👌🏼👌🏼

پشتیبانی

تلفن : 03132275417

وب سایت : www.parstellshop.com