Out There: Ω Edition | Out There: Ω Edition

1 نظر
5.0
تعداد دانلود
2
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
3.2
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

Out There: Ω Edition یک بازی با تم فضایی است که از المان های روگ در ساختار گیم پلی خود استفاده می کند و گیمر ها را در نقش یک فضانورد که با سفینه خودش در قسمت ناشناخته ای از جهان گم شده است قرار می دهد.
فضانورد باید به سیاره های مختلف سفر کند و سوخت و اکسیژن و مواد معدنی تهیه کند تا بتواند زنده بماند.
هدف نهایی فضانورد این است که به یک منظومه دوردست برسد و نه تنها راز سرنوشت خودش،‌ بلکه راز سرنوش تمام دنیا و بشریت را کشف کند.
گیمر ها در هر منظومه با یک رویه خاص از گیم پلی مواجه می شوند که این امر باعث می شود هیچ گاه تجربه یکسانی نداشته باشند!
به سادگی می توان این بازی را با بازی هایی مثل FTL: Faster Than Light مقایسه کرد که مقایسه خوبی هم می تواند باشد اما در عین حال می توان گفت این بازی تفاوت های جذابی با بازی های مشابه خودش دارد که باعث شده است تا توجه گیمر ها بیشتر به این بازی معطوف شود. از مهمترین این تفاوت ها می توان به عدم استفاده از مکانیزم نبرد اشاره کرد.
گیمر ها در این بازی در مقابل سفینه های فضایی دیگر نبرد نخواهند کرد. با این حساب ممکن است به نظر برسد گیمر ها با یک بازی ساده رو به رو هستند اما دقیقاً خلاف آن صادق است و در حقیقت باید بگوییم این بازی یکی از دشوار ترین و چالش برانگیزترین بازی هاست.
بازی صرفاً بر پایه بقا بنا شده است. گیمر ها نمی توانند بر اساس قدرت هجومی یا دفاعی از موقعیت های خطرناک رهایی پیدا کنند و به جای آن باید بتوانند روی مدیریت منابع تمرکز کنند.

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1400/1/11 22:13

خیلی خوبهههه