فیت ناین | FitNine

(باشگاه, ورزش در خانه ,رژیم) | (gym , homeWorkout , diet)
1 نظر
5.0
تعداد دانلود
107
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
18
MB
نسخه مجاز IOS
1
به بالا
نسخه
1.6
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

FitNine

یکی از اپلیکیشنهای فعال در زمینه ورزش و سلامت است که در نظر دارد با بهترین کیفیت و بروزترین متدها امکانات کامل ورزشی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. این امکانات شامل دسته بندی های زیر است:

باشگاه

دیگر نیاز نیست در مورد تنظیم برنامه بدنسازی خود نگران باشید و مدام با یک تکه کاغذ یا عکس در باشگاه حاضر شوید. تمامی برنامه های خود را با ما به صورت اصولی و براساس عضلات مورد هدفتان ثبت و ذخیره کنید و به راحتی تمام و با امکانات جالب و کاربردی از آن در باشگاه استفاده کنید.

تمرین در خانه

اگر وقت باشگاه رفتن ندارید باز هم امکان ورزش کردن در خانه و با صرف زمان کم وجود دارد. ما تمریناتی با اهداف مختلف برای شما تولید کرده ایم که با صرف زمان کم و بدون نیاز به امکانات خاص می توانید در خانه و آپارتمان خود به نتیجه های شگفت انگیزی برسید.

رژیم غذایی

تعداد زیادی اپلیکیشن کالری شمار وجود دارد اما اکثر آنها مناسب یک رژیم ورزشی (با هدف چربی سوزی یا عضله سازی) نیست. چرا که شما در یک رژیم غذایی تخصصی نیاز دارید جدول کامل ارزش غذایی وعده های مصرفی خود را با جزییات داشته باشید و میزان کالری ، چربی ، کربوهیدرات ، پروتئین ، قند و ... در هر وعده را به دقت کنترل کنید تا در کنار ورزش به بهترین نتایج برسید. شما می توانید غذاهای مصرفی خود را در هر وعده وارد کنید و ما تمامی این موارد را برای شما به ساده ترین شکل مهیا می کنیم.

تمامی اطلاعات و ورزشهای موجود در برنامه به صورت هفتگی و مداوم بروزرسانی شده و هر هفته موارد جدید اضافه شده را در اپلیکیشن خود خواهید دید.

پیشنهاد می کنم هر چه سریعتر اپلیکشن را نصب کنید و از امکانات آن لذت ببرید.

در صورت بروز مشکل یا جهت ارسال انتقادات و پیشنهادات خود به یکی از روش زیر اقدام کنید:ایمیل برنامه : contactfitnine@gmail.com

تلگرام پشتیبانی ۲۴ ساعته : @ fitnine

فراموش نکنید شما لایق بهترینها هستید.

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1401/5/14 22:13

عالی🌺

پشتیبانی

تلفن : 09139881946

وب سایت : fit9.ir